0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Obo vsiom po-russkyj

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Obo vsiom po-russkyj


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Obo vsiom po-russkyj" aprašymas
Šis teksto skaitymo ir suvokimo užduočių rinkinys padės IX-XII klasių moksleiviams, besimokantiems rusų kaip užsienio kalbos, įtvirtinti ir įvertinti mokėjimo įgudžius, susipažinti su Rusijos socialiniu ir kultūriniu gyvenimu, literatūros ir istorijois faktais, gamta ir geografija. Tai puiki papildoma mokymo priemonė pedagogams ir savarankiško darbo medžiaga moksleiviams. Testų rinkinį autorė parengė remdamasi ilgamete pedagoginio darbo patirtimi.

  • Autorius: Lidija Sosunova
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 102
  • ISBN ar kodas: 9955-512-36-9

Parašykite atsiliepimą apie "Obo vsiom po-russkyj"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Obo vsiom po-russkyj, kurią skaitytojams dovanoja Lidija Sosunova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lidija Sosunova su knyga Obo vsiom po-russkyj jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Obo vsiom po-russkyj patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lidija Sosunova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Obo vsiom po-russkyj palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Obo vsiom po-russkyj" perkama kartu