0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Odas ir šerkšno milžinai

Kaina internetu: 5,89 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 2.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 5.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Odas ir šerkšno milžinai" aprašymas

Netekęs tėvo per nelaimingą atsitikimą, atėjus nesibaigiančiai žiemai, Odas paliko patėvio namus. Kai patyręs daug nuotykių pagaliau grįžo, vis dar kuklus, bet jau žinodamas, kas yra sėkmė, jam nebegrėsė būti užguitam pašaipių bendraamžių.

„Odas ir šerkšno milžinai“ – miela, ilgesinga ir smagi istorija, kviečianti į pašėlusią, magišką kelionę milžinų ir dievų žemėn.
Šioje knygoje – ne tik įprasta vikingų berniuko Odo kasdienybė, bet ir stebuklais alsuojantys, kalbantys gyvūnai bei nekasdieniai jų nuotykiai.

Rašytojas Neilas Gaimanas, gimęs 1960 m. Didžiojoje Britanijoje, pelnytai vadinamas vienu geriausių šiuolaikinių vaikų literatūros kūrėjų, už knygą „Koralaina“ apdovanotas „Hugo“ ir „Nebula“ premijomis. Jo parašyta „Kapinių knyga“ įvertinta dviem aukščiausiais apdovanojimais, skiriamais vaikų literatūros kūrėjams – „Carnegie Medal“ ir „Newbery Medal“.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė


  • Autorius: Neil Gaiman
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754374

Parašykite atsiliepimą apie "Odas ir šerkšno milžinai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Odas ir šerkšno milžinai", kurį parašė Neil Gaiman. Siūlome ne tik išsamų "Odas ir šerkšno milžinai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Neil Gaiman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Odas ir šerkšno milžinai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Odas ir šerkšno milžinai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Odas ir šerkšno milžinai" perkama kartu