0

Odilė, arba Oro uostų vienatvė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Odilė, arba Oro uostų vienatvė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9786090119396

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Apie tai, ką bijome išgyventi, kas visada šalia. Kieno akivaizdoje visi esame vaikai, nepaisant amžiaus ir patirties. Kas leidžia išsiskleisti laikinam kasdienybės grožiui. Apie tai "Odilė, arba Oro uostų vienatvė" yra šis švelnių atspalvių virpantis romanas, parašytas Valdo Papievio, Paryžiuje gyvenančio ir kuriančio, Lietuvoje skaitomo ir premijomis įvertinto rašytojo.


Odilė - elegantiška devyniasdešimtmetė paryžietė, petite dame, žinanti, "ką reiškia senti, bet nežinanti, ką reiškia suaugti". Pasakotojas - ilgametis jos palėpės Paryžiaus centre nuomininkas, kasdienis lankytojas ir palydovas. Priverstas prisitaikyti prie Odilės ritmo, pamažu įsukamas į jos pasaulį, dvelkiantį prustiškąja belle époque. Iš jos manierų, kasdienių ritualų, aplinkos žmonių ir daiktų, iš jos jaunystėje rašyto apsakymo srūva praėjęs laikas, nejučia persmelkiantis pasakotojo dabartį ir ateitį.


"Galime dėkoti elegantiškam rašytojo stiliui, kurį nuolat mini kritikai, bet šioje knygoje autorius parodė gerokai daugiau. Romano apie Paryžių ir Odilę skaitytojų laukia neeilinis skaitymo malonumas, kurį Roland'as Barthes'as vadino
jouissance."

Violeta Kelertienė


Naujausia Valdo papievio knyga - "Žiebtuvėliai anarchistai"

 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu