0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Oi, tas Pūkis!

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 3.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Oi, tas Pūkis!


2021-06-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Oi, tas Pūkis!" aprašymas

„Oi, tas Pūkis!” - antroji knygelių apie lapiuką Pūkį rinktinė. Joje sudėtos penkios (5-10) pasakaitės.

„Pūkio pasakos" – tai knygelių serija 2-7 metų vaikams, kuriose paprasta ir linksma forma pasakojama apie bendraamžio lapiuko pasaulio pažinimą, draugus, pramogas, skaudžias ir linksmas gyvenimo pamokas.Parašykite atsiliepimą apie "Oi, tas Pūkis!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Oi, tas Pūkis!, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Oi, tas Pūkis! aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Oi, tas Pūkis!. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Oi, tas Pūkis! dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Oi, tas Pūkis!" perkama kartu