-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Oksidacijos-redukcijos procesai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.29 SoldOut

Knygos "Oksidacijos-redukcijos procesai" aprašymas

Mokomojoje knygoje siūloma naudoti uždavinių sprendimo algoritmus. Tačiau jie parodo tik bendruosius nagrinėjamų temų sprendimų būdus. Todėl autoriai siūlo šiuos algoritmus papildyti skaičiavimais, kuriems naudojama patikslinta oksidacijos-redukcijos reakcijų elektrovaros skaičiavimo formulė. Naudojant šią formulę, galima gauti duomenis, artimus realiomis sąlygomis vykstančių procesų vertėms. Leidinys skirtas bakalauro studijų programos studentams. Knyga gali būti naudinga ir chemijos mokytojams, besirengiantiems pamokoms, ir motyvuotiems mokiniams, besirengiantiems įvairioms atrankoms bei chemijos olimpiadoms.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Oksidacijos-redukcijos procesai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Oksidacijos-redukcijos procesai", Algirdas Šulčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Šulčius su knyga "Oksidacijos-redukcijos procesai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Oksidacijos-redukcijos procesai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Šulčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Oksidacijos-redukcijos procesai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Oksidacijos-redukcijos procesai" perkama kartu