-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.99 SoldOut

Knygos „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje "Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai" prieinamai išdėstytos Indijos jogų praktikos, skirtos efektyviam sveikatinimui ir žmogaus organizmo gydymui.

Knyga "Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai" skirta skaitytojams, besidomintiems netradicine medicina.

IŠTRAUKA

Knygos tikslas

Šitos knygos tikslas - aiškiai, paprastai išdėstyti įvairius psichinio gydymo būdus. Čia mažai bus kalbama apie teoriją, nors ir aprašomos pagrindinės padėlys, kad pradedantysis žinotų reikalo esmę. Mes stengėmės paaiškinti, „kaip reikia veikti".

Visų pirma reikia pasakyti, jog mes nesistengėme iš-aukštinti psichinio gydymo dievindami jį, nes būtų nepro-tinga. Kam iškelti psichinį gydymą aukščiau už gydymą vaistais, masažą arba kitokius būdus? Bet koks gydymo būdas remiasi visiškai natūraliais gamtos dėsniais ir tuo metu naudojamos jėgos yra taip pat natūralios, kaip ir elektros dėsnis. Šiuo atveju visi dėsniai yra dieviški ir vienodai verti pagarbos bei vertinimo.

Vakarų pasaulyje visada jautėsi siekis aplink gydymą sukurti religinius arba pusiau religinius kultus. Kiekvienas kultas, kiekviena sekta tikina, jog būtent jų gydymas yra ypatingų religinių įsitikinimų arba metafizinio tikėjimo išdava, nors kitos sektos gydo taip pat sėkmingai.

Rytuose žmonės nelinkę pasiduoti šiai apgaulei arba saviapgaulei. Ten nuo pat vaikystės žmonės mokomi, jog gamtoje paslėpta daug natūralių jėgų, kuriomis žmogus gali pasinaudoti. Rytų gyventojams elektra taip pat paslaptinga ir baisi, kaip ir psichinės jėgos; jos jiems atrodo vienodos kilmės, ir viena bei kita sukelia jiems pagarbą. Truputį pamąstęs, kiekvienas supras, jog tai teisinga. Bet kuri energija ir jėga yra pranos (induistų terminas energijos principui pažymėti) apraiška, Rytų mokslas skelbia, jog prana apdovanota Protu, o pati ji kilusi iš bendrojo universalaus Proto. Mes negalime čia daugiau kalbėti apie šias teorijas, o norintys gauti smulkesnių žinių šia tema gali rasti jų mūsų knygoje „Indijos jogų pasaulėvaizdžio pagrindai".

Kadangi tai, kas pasakyta, atitinka tikrovę, tai Rytų žmonės, naudojantys psichinį gydymą, nepavydus ir nėra nusistatę prieš tuos, kurie taiko kitus gydymo būdus, tuo tarpu kai Vakaruose šis jausmas, deja, vyrauja. Rytuose tikima, jog bet koks gydymas kilęs iš vieno bendro jėgos šaltinio, nepaisant įvairių gydymo metodų ir, atitinkamai, gerbiamas bet koks gydymas. Kiekvienas, žinoma, savo metodą laiko pačiu geriausiu, bet neįžeidinėja kaimyno, kai šis pasirenka kitą gydymo būdą.

Be to, Rytų gydytojas nuo vaikystės žino, kad kūnas valdomas žinomų natūralių dėsnių, kurių reikia laikytis, norint išsaugoti sveikatą arba atstatyti ją susirgus. Jis tiki: tai, kas padeda išsaugoti žmogaus sveikatą, išgydys ligonį.

Mes išdėstėme savo pažiūras į šiuos dėsnius savo knygoje „Chatcha-joga" Gogų mokymas apie fizinę žmogaus sandarą ir sveikatą) ir trumpai išdėstysime kitoje dalyje, pavadintoje „Mūsų organizmą valdantys natūralūs dėsniai". Labai patartume visiems mūsų skaitytojams susipažinti su šiais gamtos dėsniais anksčiau, nei pradėsite gydyti.

Mums atrodo, kad jeigu žmonės vykdytų visus „Chat-cha-jogoje" pateiktus nurodymus, jokio gydymo nereiktų, nes visi būtų sveiki. Tačiau žmonės nevykdo šių nurodymų, ir jiems reikalingas gydymas. Mes įsitikinę, jog psichinis gydymas - geriausias ir aukščiausias gydymo būdas iš visų, žinomų žmonijai. Bet net psichinis gydymas negali visiškai išgydyti, jeigu pacientas arba pacientė nepakeis savo gyvenimo būdo ir nepradės gyventi pagal gamtos dėsnius.

Todėl mes vėl ir vėl primygtinai prašome paciento susipažinti su natūraliais kūno dėsniais, pateiktais „Chatcha-jogoje". Mes įsitikinę, jog gydytojas turi perteikti ligoniui visus nurodymus, liečiančius gamtos dėsnius, valdančius kūną, kad ligonis gydymo metu gyventų gyvenimą, palaikantį jo sveikatą ir nesukeliantį ligos pasikartojimo.

Mes tikimės, jog šios dvi knygos „Chatcha-joga" ir „Okultinis gydymas", turinčios daug bendro, sudarys vieną knygą „Raktas į sveikatą".

Ši knyga nėra traktatas apie ligas. Priešingai, mes joje kuo mažiau aptariame ligas, kalbame apie sveikatą ir būdus jai palaikyti. Todėl mažai kalbėsime ir apie simptomus, kurie rodo paslėptas už jų asmenines priežastis, ir mums atrodo, kad ligos priklauso nuo vienos bendros priežasties: neteisingos ląstelių veiklos. Kitaip tariant, mes tikime, kad bendros nuorodos apie gydymo būdus, pateiktos „Chatcha-jogoje", sunaikins ligos priežastis ir tuomet visi simptomai išnyks.

Mes neliaupsinsime šioje knygoje pateiktų gydymo metodų, bet žinome, jog „pudingo kokybė įrodoma tik jį valgant", todėl mes tariame: „Pabandykite patys!"

Pasitikėkite savimi ir savo gebėjimu gydyti. Tai jūsų dieviškasis paveldas, o ne dovana, suteikta tik nedaugeliui. Tai bendra dovana, natūrali jėga, didėjanti nuo jos naudojimo ir pasitikėjimo savimi. Ji panaši į raumenį, kuris vystosi veikdamas, bet silpsta nieko neveikdamas.

Bet jeigu pradėsite gydyti ir išgirsite apie pritrenkiančius savo gydymo rezultatus, kurie gali būti suprasti kaip stebuklas žmonių, nesuprantančių reikalo esmės, netapkite pasipūtę ir negalvokite, jog jūs apdovanoti ypatinga dovana arba ypatinga galia. Tai būtų beprotybė, nes visi gydytojai yra tik tarpininkai, perduodantys natūralias jėgas ir energijas. Jūs tik gamtos dėsnių įrankis.

Nepamirškite šito. Iš kitos pusės ši mintis gali tapti jums jėgos šaltiniu, jeigu atminsite, kad jūs remiatės Visatos galiomis.

Mes patartume visiems, studijuojantiems šį klausimą, susipažinti su visais metodais, išdėstytais šioje knygoje. Paskui jūs, pasitelkę savo intuiciją, galite pasirinkti metodus, kurie yra jums artimesni. Paimkite truputį iš vieno metodo, truputį iš kito ir sujunkite tai į savo sistemą.

„Imkite savo, kur tik tai rasite". Negalvokite, jog privalote laikytis vienos tam tikros sistemos, nešioti etiketę arba tam tikros mokyklos pančius.

Stenkitės, kad etikečių ir pančių neuždėtų jūsų sielai. Likite ištikimi sau!


  • Autorius: Jogas Ramačaraka
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 116
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573890-BR
  • Vertėjas: Ana Dundaitė

Parašykite atsiliepimą apie „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Jogas Ramačaraka pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jogas Ramačaraka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Okultinis gydymas. Ezoterikos pagrindai (knyga su defektais)“ perkama kartu