0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Oliverio Tvisto nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-08-24 Kipras

viena megstamiausiu


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 10.4 SoldOut

Knygos "Oliverio Tvisto nuotykiai" aprašymas

„Oliverio Tvisto nuotykiai“ – žymiausio XIX a. anglų romanisto Charleso Dickenso (1812–1870) romanas, sukurtas 1837–1839 m., kuriame su humoru ir begaline šiluma pasakojama apie vargšą našlaitį berniuką, kuriam nedori žmonės atėmė viską – vardą, turtą, motiną, privertė jį kentėti vargą ir pažeminimą, atidavė į nusikaltėlių rankas. Tačiau berniuko širdis išliko švelni ir dora, tad galų gale jam buvo atlyginta – jis įgijo šeimą ir rūpestingą gobėją.


  • Autorius: Čarlzas Dikensas (Charles Dickens)
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 582
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955089865
  • Vertėjas: Jonas Žakevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-08-24

viena megstamiausiu

Parašykite atsiliepimą apie "Oliverio Tvisto nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Oliverio Tvisto nuotykiai", kurį parašė Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Siūlome ne tik išsamų "Oliverio Tvisto nuotykiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Čarlzas Dikensas (Charles Dickens). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Oliverio Tvisto nuotykiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Oliverio Tvisto nuotykiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Oliverio Tvisto nuotykiai" perkama kartu