⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Olivija. Devyni pasauliai

Kaina: 9,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 9.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Olivija. Devyni pasauliai" aprašymas

Olivija visada buvo kitokia, O jos gyvenimas – Neįprastas. Skirtingai nei daugelis jos bendraamžių, mergaitė pasižymėjo neįprastu tvarkingumu, skrupulingumu, paklusnumu ir mandagumu. Ji – puiki dukra, stropi mokinė ir gera draugė, bet…vieną vasarą nutinka šis tas netikėto ir Olivijos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis: jos tėvai išvyksta į kelionę aplink Europą, o dukrą visai vasarai palieka paatostogauti užmiestyje pas senelę, su kuria nebendravo daugelį metų.

Paslaptinga senelės gyvenimo istorija bei neįprastas jos elgesys iškart sužadina mergaitės smalsumą.

Magijos, stebuklų ir meilės kupina apysaka “Olivija. Devyni pasauliai” – tai kūrinys, skirtas vaikams, jaunuoliams ir visiems, trokštantiems pasinerti į nuotykių kelionę po stebuklingus, užburtus pasaulius!


  • Autorius: Jovilė Jurkonytė
  • Iliustratorius: Jovilė Jurkonytė
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094405488

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Olivija. Devyni pasauliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Olivija. Devyni pasauliai", kurį pristato Jovilė Jurkonytė. Siūlome ne tik išsamų "Olivija. Devyni pasauliai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jovilė Jurkonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Olivija. Devyni pasauliai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Olivija. Devyni pasauliai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Olivija. Devyni pasauliai" perkama kartu