Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 1.49 SoldOut

Knygos "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)" aprašymasGalimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Olivija ir turtingasis australas" - paskutinis serijos Balforų šeimos paveldėtojos romanas.Vos nebūdingas Olivijos poelgis pateko į pirmuosius laikraščių puslapius, ją suskubo išsiųsti kuo toliau nuo namų. Gležnoji Anglijos rožė dirbs Klintui Makalpainui – galvijų karaliui, tokiam pat laukiniam kaip neprijaukintų jo žirgų kaimenė. Tačiau labiausiai ją pribloškia Klinto pareiškimas, kad ji visais atžvilgiais priklausoma nuo jo.

Naujasis jos savininkas pasiryžęs pralaužti tą manieringą Olivijos išorę... Spiginant karštai Australijos saulei, jis išties su malonumu lėtai atsegs visas jos suknelės sagutes.Visi serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanai:

M. Reid. "Mija ir galingasis graikas"


 
Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

  • Autorius: Margaret Way
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094068607

Parašykite atsiliepimą apie "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)", Margaret Way. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Margaret Way su knyga "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Margaret Way. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Olivija ir turtingasis australas (knyga su defektais)" perkama kartu