0

Olivija ir turtingasis australas

Informacija

Olivija ir turtingasis australas

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094068607

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Olivija ir turtingasis australas" aprašymas
"Olivija ir turtingasis australas" - paskutinis serijos Balforų šeimos paveldėtojos romanas.Vos nebūdingas Olivijos poelgis pateko į pirmuosius laikraščių puslapius, ją suskubo išsiųsti kuo toliau nuo namų. Gležnoji Anglijos rožė dirbs Klintui Makalpainui – galvijų karaliui, tokiam pat laukiniam kaip neprijaukintų jo žirgų kaimenė. Tačiau labiausiai ją pribloškia Klinto pareiškimas, kad ji visais atžvilgiais priklausoma nuo jo.

Naujasis jos savininkas pasiryžęs pralaužti tą manieringą Olivijos išorę... Spiginant karštai Australijos saulei, jis išties su malonumu lėtai atsegs visas jos suknelės sagutes.Visi serijos "Balforų šeimos paveldėtojos" romanai:

M. Reid. "Mija ir galingasis graikas"


 
Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Olivija ir turtingasis australas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Olivija ir turtingasis australas, kurią skaitytojams dovanoja Margaret Way. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Margaret Way su knyga Olivija ir turtingasis australas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Olivija ir turtingasis australas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Margaret Way. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Olivija ir turtingasis australas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Olivija ir turtingasis australas" perkama kartu