⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas" aprašymas

Leidinyje pateikiama medžiaga apie skaičių kodavimą, sudėtingesnių aritmetinių operacijų vykdymą ir jų modeliavimą, naudojant paprastą modeliavimo priemonę. Mokomoji knyga skirta Informatikos fakulteto studentams, taip pat gali būti naudinga ir kitų fakultetų studentams, nagrinėjantiems kompiuterių architektūrą bei operacines sistemas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Stasys Maciulevičius, Algis Valys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Maciulevičius, Algis Valys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Operacijos su sveikaisiais skaičiais ir jų modeliavimas" perkama kartu