0

Operos legenda Irena Milkevičiūtė

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,49 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Operos legenda Irena Milkevičiūtė

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094801327

2020-09-30 13.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Operos legenda Irena Milkevičiūtė" aprašymas

Žurnalistė Aurelija Arlauskienė skaitytojams parengė išskirtinės asmenybės biografiją „Operos legenda Irena Milkevičiūtė“.

Operos solistė Irena Mikelkevičiūtė garsiausiose pasaulio scenose žavėjo klausytojus išskirtiniu balsu. Ji atliko pačius įsimintiniausius vaidmenis žymiausiose istorijoje operose „Madam Baterflai“, „Bohema“, „Turandot“, „Traviata“, „Trubadūras“, „Karmen“, „Otelas“,, „Makbetas“, „Eugenijus Oneginas“, „Pikų dama“ ir daugelyje kitų. Solistė scenoje praleido daugiau nei keturiasdešimt metų ir yra laikoma neatsiejama Lietuvos operos istorijos dalimi. Pati Irena Mikelkevičiūtė save laiko kantria, valinga ir puikiai gebandžia įsijausti į muziką bei vaidmenis.

Aurelija Arlauskienė ruošdama knygą kalbino Irenos Mikelkevičiūtės kolegas, studentus, kitus solistus, su kuriais jai teko dainuoti, muzikologus, spektaklių režisierius. Visi sutartinai teigė, kad legendinė operos solistė spinduliuoja vidinę šviesą, gerumą, turi tyrą sielą. Kiti solistai taip pat negailėjo Irenai gražių žodžių teigdami, kad šalia jos pasijunti lyg pats neturėtum balso.

Irena Mikelkevičiūtė operos solistės karjerą pradėjo 1976-tais metais. Vėliau kurį laiką stažavosi Milano La Scala teatre. Talentinga atlikėja kartu su Lietuvos operos ir baleto teatru gastroliavo Maskvos Didžiajame teatre. Taip pat dainavo Vokietijoje, Italijoje, Taivane. Solistė partijas atliko Čikagos lietuvių operoje, Varšuvos Didžiajame teatre, Sankt Peterburgo Marijos teatre, Niujorko Metropolitan Operoje. Irenai Mikelkevičiūtei žiūrovai plojo didžiausiose Europos, Azijos ir Amerikos scenose.

1988-tais metais ji pradėjo dėstyti Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijoje, po dešimties metų tapo šios mokslo įstaigos profesore. 2000-tais metais operos solistė buvo apdovanota Lietuvos nacionaline premija. Šiuo metu legendinei atlikėjai yra jau virš septyniasdešimt metų, bet ji vis dar atlieka įsimintinus vaidmenis operose. Irena Mikelkevičiūtė turi du vaikus. Jos dukra yra taip pat puikiai žinoma operos atlikėja Asmik Grigorian, 2019-tais metais paskelbta geriausia pasaulio operos soliste. Asmik Grigorian teigia, kad iš mamos išmoko ne tik dainavimo, bet ir atjautos, gerumo bei dosnumo.

Biografinę knygą parengusi Aurelija Arlauskienė (gimusi 1959-tais metais) yra žurnalistė, kuri už savo analitinius straipsnius bei knygas buvo įvertinta ne viena prestižine premija. „Operos legenda Irena Milkevičiūtė“ – jau septintoji rašytojos knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Operos legenda Irena Milkevičiūtė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzika, menas, architektūra

Aurelija Arlauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Operos legenda Irena Milkevičiūtė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Operos legenda Irena Milkevičiūtė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Operos legenda Irena Milkevičiūtė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Operos legenda Irena Milkevičiūtė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Arlauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Operos legenda Irena Milkevičiūtė" perkama kartu