0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Optimalus uostas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Optimalus uostas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Optimalus uostas" aprašymas

Monografijoje aptariamos uostų optimizavimo problemos: jų planavimas, projektavimas, statyba ir naudojimas. Ypač akcentuojami laivybos saugumo, transporto rūšių sąveikos ir pajėgumo bei suderinamumo sprendimai. Aptartos uostų plėtros sąlygos ir istorija, uostų kūrimosi pagrindas, t.y. keleivių ir krovinių srautai, uostų planavimo pagrindiniai etapai. Uostų navigacinis saugumas, kaip viena pagrindinių sėkmingo uosto darbo sąlygų, nagrinėtas remiantis didžiausių galimų skaičiuojamųjų laivų aspektu. Knyga gali būti naudinga transporto inžinerijos, laivavedybos, uosto ir transporto planavimo, projektavimo, valdymo specializaciją pasirinkusiems doktorantams, magistrantams, specialistams, taip pat tiems, kurie dirba ir uostų terminalų optimizavimo, laivybos saugumo ir transporto srityje arba tuo domisi.Parašykite atsiliepimą apie "Optimalus uostas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Optimalus uostas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Paulauskas su knyga Optimalus uostas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Optimalus uostas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Optimalus uostas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Optimalus uostas" perkama kartu