0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Optimizavimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 3.79 SoldOut
Knygos "Optimizavimo pagrindai" aprašymas

Leidinyje "Optimizavimo pagrindai" pateikiama "Procesų valdymo optimizavimo pagrindų" modulio pirmosios dalies teorija ir laboratoriniai darbai. Trumpai aprašyti pagrindiniai optimizavimo metodai, pateikti laboratorinių darbų aprašymai ir užduotys, naudojant programų paketą MATLAB.Parašykite atsiliepimą apie "Optimizavimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Optimizavimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Tekorius, Valeras Kildišas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Tekorius, Valeras Kildišas su knyga Optimizavimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Optimizavimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Tekorius, Valeras Kildišas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Optimizavimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Optimizavimo pagrindai" perkama kartu