0
Internetu: 1,29 €
Knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 5.20 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Orbita. Prekės iš kosmoso

  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x17, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786094271564

2020-05-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Netradicinės poezijos mylėtojams „Orbita“ atgabeno eilėraščių rinkinį „Prekės iš kosmoso“.
Viskas, prie ko prisiliečia „Orbita“, virsta poezija. Šiandien netradicinės poezijos mylėtojams Lietuvoje jie atgabeno eilėraščių rinkinį „Prekės iš kosmoso“. Šių prekių aprašus iš rusų kalbos vertė Marius Burokas, Vytas Dekšnys, Aleksandra Fomina, Benediktas Januševičius, Rūta Mėlynė ir Donatas Petrošius, prekes dailiai įpakavo knygos dizaineris Tomas S. Butkus.

„Orbitos“ nariai – penki rusiškai rašantys Rygos poetai: Semionas Chaninas, Arturas Punte, Vladimiras Svetlovas, Sergejus Timofejevas ir Žoržas Ualikas – yra multimedijos šalininkai, kurie mano, kad žodžių nepakanka išreikšti emocijoms. Vieni dalykai turi būti išrėkti, kiti tyliai išniūniuoti. Visa tai – akomponuojant elektroninių garsų lietui, saksofonui ir vaizdo instaliacijai.

"Tai gaivus oro gurkšnis Lietuvoje, kurioje vis dar gajus senasis poezijos klausymosi kodas, po truputį linguojant į rimų ir ritmų taktą. „Orbita“ sulaužė paties gajausio ir bjauriausio stereotipo apie poeziją stuburą. Šita poezijos orbita daugeliui galėtų tapti puikia galimybe, jei ne pamėgti, tai bent susidomėti poezija kaip unikaliu reiškiniu, o ne kažkuo, ką būtina atmintinai išzubrinti arba įmanoma suprasti tik įvaldžius semiotinį kvadratą."
Monika Šlančauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu