0

Orchidėjų namai

  • Nuolaida knygai -25%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2014-01-10 kris

Labai gera knyga. Super

Informacija

Orchidėjų namai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 584
  • ISBN ar kodas: 9789986169192

2020-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Angliškų dvarų ramybė ir didybė bei užburianti fatališka meilės istorija, nukelianti net į Tailandą. „Orchidėjų namai“ pasakoja apie pianistę Džuliją ir aristokratišką Krofordų šeimą, kurios senos paslaptys gali iškilti ir pakeisti dabar gyvenančių žmonių likimus.

Žinoma pianistė Džulija Forester vaikystę praleido sename Vorton Parko dvare Norfolke, kur jos senelis augino egzotiškas orchidėjas. Idiliški prisiminimai po tragiškos vyro ir vaiko mirties atveda Džuliją atgal į dvarą. Gedinti ir liūdesyje paskendusi moteris ieško išsigelbėjimo ir ramios užuovėjos nuo patirtų negandų. Čia ji sutinka žavųjį Kitą Krofordą – dvaro paveldėtoją ir galbūt jos gelbėtoją. Jo gyvenime taip pat būta ne vieno skaudaus smūgio.


Kai Vortono Parko dvare randamas senas dienoraštis, Džulija prašo savo močiutės prisiminti ir papasakoti visą tiesą apie meilės istoriją, kuri vos nesužlugdė dvaro. Šie prisiminimai nukelia juos į 1940-uosius, kai tuometinis dvaro paveldėtojas Haris Antrojo pasaulinio karo išvakarėse vedė savo mylimąją Oliviją. Tačiau įsimylėjėliai buvo žiauriai išskirti, o jų tragiškos meilės pasekmės jaučiamos iš kartos į kartą.


Magiška „Orchidėjų namų“ istorija nukels į senąsias anglų tradicijas menantį Vortono Parko dvarą ir į Tailandą Antrojo pasaulinio karo metais. „Orchidėjų namai“ yra graži, romantiška ir įtraukianti istorija, kupina netikėtų posūkių ir paslapčių, aistros ir melo bei visiško atpirkimo.


„Lucinda Riley yra viena iš labiausiai apdovanotų ir įtaigiausių šiuo metu rašančių istorijų pasakotojų“.


The Paramus Post


„Puiki knyga nuo kasdienybės bėgantiems istorinės grožinės literatūros mėgėjams“.


Library Journal


Lucinda Riley (g. 1971) – britų žurnalistė, aktorė, rašytoja, gimė Airijoje ir būdama 24-erių parašė savo pirmąją knygą. Prieš tai trumpai vaidino filmuose, teatre ir televizijoje. Jos knygos verčiamos į daugiau nei 30 kalbų, jų parduota daugiau nei 15 milijonų egzempliorių visame pasaulyje.


Viena garsiausių – „Septynių seserų“ serija, kurioje pasakojama apie įvaikintas seseris ir remiamasi žinomo žvaigždyno mitologija. Pirmosios keturios serijos knygos tapo bestseleriais Europoje, o Holivude ketinama kurti jomis paremtą serialą.


Rašytoja gyvena kaimiškoje Anglijos vietovėje, Norfolke, su vyru ir keturiais vaikais. „Orchidėjų namai“ tapo tarptautiniu bestseleriu, kurio jau parduota daugiau nei 1 mln. egzempliorių.


Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė
2014-01-10

Labai gera knyga. Super

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu