0

Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas

  • Leidėjas: Naujasis lankas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x16, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 639
  • ISBN ar kodas: 9789955037361

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas" aprašymas
Šeštoji, pataisyta ir papildyta laida.

Tai pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje dvikryptis norvegų – lietuvių ir lietuvių – norvegų kalbų žodynas. Jis skiriamas moksleiviams ar studentams, besimokantiems norvegų kalbos. Šiame žodyne pateikiama maždaug 20000 norvegiškų žodžių ir maždaug 3500 lietuviškų žodžių. Prie daugelio jų pateikiama vartosenos pavyzdžių (patarlių, priežodžių, dažnai vartojamų posakių, trumpų sakinukų, sudurtinių žodžių).

Priedai:
- Teminis lietuvių - norvegų kalbų žodynėlis (apie 1700 žodžių)
- Svarbiausios norvegų kalbos tarimo taisyklės
- Svarbiausios norvegų kalbos gramatikos taisyklės

Parašykite atsiliepimą apie "Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Ugnius Mikučionis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ugnius Mikučionis su knyga Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ugnius Mikučionis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ordbok. Norvegų-lietuvių ir lietuvių-norvegų kalbų žodynas" perkama kartu