⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Orfėjas

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Orfėjas" aprašymas

Richard Powers – amerikiečių autorius, apdovanotas Nacionalinės knygos ir Pulicerio premijomis. Jo intelektualus romanas „Orfėjas“ 2014-tais metais pateko į ilgąjį „Man Booker“ apdovanojimų sąrašą. Šioje knygoje, kaip ir kituose kūriniuose, rašytojas nagrinėja mokslo ir technologijų poveikį individams, visuomenei ir gamtai.

Peteris Elsas yra pensininkas kompozitorius, kuris savo namų laboratorijoje eksperimentuoja su bakterijomis. Jo gyvenimas ramus ir be savo slapto cheminio projekto senukas laiką leidžia skaitydamas ar vaikštinėdamas su šunimi. Visą jo kasdienybę apverčia augintinio netektis, pradėjusi grandininę reakciją.

Vieną dieną pagrindinis knygos veikėjas Peteris Elsas atidaro duris. Už jų – policija, susidomėjusi jo gyvenimo siekiu atrasti nemirtingą muziką. Senuko bandymai melodiją užkoduoti DNR molekulės branduolyje valdžios organams atrodo keliantys pavojų valstybės saugumui, o pats Peteris laikomas teroristu.

Bėgdamas nuo saugumo agentų jis leidžiasi į kelionę po šalį, paskutinį kartą aplankydamas kadaise svarbius žmones. Padedamas buvusios žmonos, dukros ir draugo Peteris parengia planą, kaip susidūrimą su teisėsaugos organais paversti nepamirštamu meno kūriniu, pranoksiančiu jo svajones.

Richard Powers romano „Orfėjas“ siužetas pasakoja apie du Peterio Elso gyvenimo laikotarpius: dabartį ir jaunystę. Tai laimės paieškų knyga, kuri patiks visiems intelektualios prozos gerbėjams.

Orfėjo mito įkvėptas romanas apjungia lyrišką prozą, bei stebina giliomis socialinėmis įžvalgomis. Knyga turtinga aprašymais bei gvildenamomis temomis, kuriose jungiasi muzika, terorizmas ir biologija. Muzika čia – vienas iš svarbiausių veikėjų.

Richard Powers (1957) – amerikiečių rašytojas. Kartu su šeima išvyko gyventi į Tailandą, kai jam buvo vienuolika metų. Autoriaus tėvas šioje šalyje dėstė Tarptautinėje Bankoko mokykloje. Išvykęs iš tėvynės Richard Powers atskleidė talentą muzikai, visgi baigęs mokyklą pasirinko studijuoti fiziką. Tiesa, šias studijas greitai iškeitė į anglų kalbos. Savo pirmąją knygą autorius išleido 1985-tais metais. Į lietuvių kalbą išverstas jo romanas „Medžių istorija“ buvo apdovanotas Pulicerio premija bei pateko į trumpąjį „Man Booker“ prizo sąrašą.

Iš anglų kalbos vertė Valdas V. Petrauskas

Sudomino trumpas aprašymas? Kviečiame knygą įsigyti internetu, ji sulaukė palankių kritikų ir skaitytojų atsiliepimų. Pirkti online visada paprasta. Knygų aprašymuose rasite santraukas, nurodytą puslapių skaičių, ištraukų. Taip pat knygynas nuolat skelbia išpardavimus, gerų kainų pasiūlymus ir akcijas įvairių žanrų literatūrai, tad ją įsigyti galite gerokai pigiau.


  • Pavadinimas originalo kalba: ORFEO
  • Autorius: Richard Powers
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144800
  • Vertėjas: Valdas V. Petrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Orfėjas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Orfėjas", Richard Powers. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Richard Powers su knyga "Orfėjas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Orfėjas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Powers. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Orfėjas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Orfėjas" perkama kartu