0
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Organinė chemija. Uždavinynas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • ISBN ar kodas: 9955251522

2020-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Organinė chemija. Uždavinynas" aprašymas

Leidinį sudaro teorinė (pateikiami svarbiausių sąvokų apibūdinimai, organinių junginių nomenklatūra, junginių vaizdavimas, izomerija) ir metodologinė (metodiniai nurodymai ir rekomendacijos, kaip reikia spręsti uždavinius) dalys, uždaviniai bei priedai. Vadovėlis pirmiausiai skirtas universitetų chemijos ir cheminės technologijos fakultetų studentams dirbti seminaruose bei savarankiškai, taip pat gilinti ir įtvirtinti įgytas žinias. Knyga sudaryta atsižvelgiant į Kauno technologijos ir Vilniaus universitetuose dėstomus organinės chemijos modulius. Leidinys bus naudingas ir kitiems, besidomintiems organine chemija.

Parašykite atsiliepimą apie "Organinė chemija. Uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Organinė chemija. Uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Petras Rimantas Kadziauskas, Zigmuntas Jonas Beresnevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Rimantas Kadziauskas, Zigmuntas Jonas Beresnevičius su knyga Organinė chemija. Uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Organinė chemija. Uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Rimantas Kadziauskas, Zigmuntas Jonas Beresnevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Organinė chemija. Uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Organinė chemija. Uždavinynas" perkama kartu