TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Organizacija. Grupė. Individas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.75 SoldOut

Knygos "Organizacija. Grupė. Individas" aprašymas

Leidinyje pristatomas Tavistock seminaras yra organizacinis mokymo bei mokymosi metodas (modelis), sudarantis prielaidas analizuoti grupėse vykstančius procesus ir jų dinamiką. Ypatingą dėmesį šis metodas skiria autoriteto ir atsakomybės reikšmei, ir yra skirtas žmonėms, siekiantiems suprasti ir gerinti santykius darbo vietose.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Organizacija. Grupė. Individas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komunikacijos, žiniasklaidos knygos

Vytautas J. Černius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Organizacija. Grupė. Individas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Organizacija. Grupė. Individas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Organizacija. Grupė. Individas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Organizacija. Grupė. Individas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas J. Černius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Organizacija. Grupė. Individas" perkama kartu