0

Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • ISBN ar kodas: 9789955193470

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos" aprašymas
Knygos tikslas - lavinti būsimųjų darbuotojų bei organizacijose dirbančių vadovų ir specialistų bendrąsias kompetencijas, siekiant organizacijų veiklos efektyvumo.
Knygos užduotys skatina dalyvių entuziazmą, smalsumą, kūrybiškumą, stiprina savivertę ir pagarbą kitam žmogui, taip pat kviečia mokytis bendradarbiauti, valdyti komandos elgseną, naudoti kokybinius sprendimų parengimo metodus grupėse, spręsti konfliktus, mažinti stresą, pažinti ir motyvuoti darbuotojus ir t.t. Aukštųjų mokyklų dėstytojams siūloma dalykinių žinių įtvirtinimo užduočių.
Knygą sudaro vienuolika dalių ir 70 užduočių, kurias pateikiant laikomasi loginės struktūros: individas, grupė, organizacija.

Parašykite atsiliepimą apie "Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos, kurią skaitytojams dovanoja Giedrė Agota Raišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Giedrė Agota Raišienė su knyga Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrė Agota Raišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Organizacinės sėkmės ugdymo pratybos" perkama kartu