0

Organizmo valymas ir tinkama mityba

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Organizmo valymas ir tinkama mityba

  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 335
  • ISBN ar kodas: 9986-856-06-X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Organizmo valymas ir tinkama mityba" aprašymas
Genadijaus Malachovo knygos gerai žinomos milijonams skaitytojų. Autoriaus sukurta unikali sveikatingumo sistema padovanojo pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą daugeliui jo pasekėjų. Dvasios jėga, įdėta į knygas, žadina mus nepasiduoti, kovoti ir nugalėti ligas.

Parašykite atsiliepimą apie "Organizmo valymas ir tinkama mityba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Organizmo valymas ir tinkama mityba, kurią skaitytojams dovanoja Genadij Malachov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genadij Malachov su knyga Organizmo valymas ir tinkama mityba jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Organizmo valymas ir tinkama mityba patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genadij Malachov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Organizmo valymas ir tinkama mityba palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Organizmo valymas ir tinkama mityba" perkama kartu