BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą" aprašymas

Knyga "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą" jus supažindins su įdomia, veiksminga ir teigiamų rezultatų suteikiančia valymo metodika. Ją sudarė pripažintas gydovas Genadijus Malachovas, sukūręs savitą organizmo valymo sistemą.

Akademinių medicinos žinių ir liaudies išminties derinimas padės jums savo kūną išlaisvinti nuo visokių toksinų, nuosėdų, to, kas kenksminga ir nereikalinga. Valia, tikėjimas, viltis - štai ką Malachovas dovanoja aplinkiniams ir tai yra pagrindinė jo sėkmės paslaptis, kurią jums su malonumu atskleidžiame. Šios metodikos dėka galite išvalyti organizmo sistemas, kiekvieną jo ląstelę, kad pradėtumėte gyventi naują, sveiką, šviesų gyvenimą be ligų.

ĮŽANGA


Žmogus gyvena nuolatos kontaktuodamas su supančia aplinka, nuo kurios neįmanoma izoliuotis. Mes kvėpuojame oru, užterštu automobilių ir įmonių išmetamomis į atmosferą nuodingomis dalelėmis. Geriame vandenį, užnuodytą pramonės nuotekomis ir buitinėmis atliekomis. Valgome maistą, gausiai „pagardintą" pesticidais, įvairiomis mineralinėmis trąšomis bei konservantais. Visur, net namuose, mus supa daiktai, kurių su-dėtyje yra kenksmingų arba aktyvaus fiziologinio poveikio medžiagų. O mes ir patys savo noru nuodijamės alkoholiu, nikotinu, nesaikingai vartojame vaistus, stiprią arbatą bei kavą, tokiu būdu pakenkdami sau dar labiau negu supanti aplinka. Mūsų įprastas gyvenimo būdas, nuolat besikeičianti dienotvarkė trikdo natūralų biologinį ritmą, dėl to silpnėja organizmo imuninė sistema.

Nieko keista, jog, remiantis dabartinių įvairių tyrimų duomenimis, tik 10% gyventojų galima laikyti sveikais, o likusieji 90% serga vienokiomis ar kitokiomis ligomis, kurias sukelia vidaus organų užterštumas.

Kenksmingos medžiagos į mūsų organizmą patenka per plaučius ir skrandžio-žarnyno traktą, per gleivinę bei odą. Žmogaus organizmas su supančios aplinkos toksine agresija kovoja iš visų jėgų. Dauguma nuodingų medžiagų ir svetimkūnių pašalinama savaime valantis organizmui dėka visagalio biologinio skydo, kuriuo mus apdovanojo gamta.

Tačiau toksinų antplūdis, sukeltas audringo techninio progreso vystymosi, toks stiprus, jog mūsų biologinės apsaugos sistemos nebegali su juo susidoroti. Tokiu būdu dalis aplinkos teršalų nuolatos kaupiasi organuose, audiniuose ir limfoje kaip šlakai. Net jeigu idealiai veikia šalinimo sistema, šlakų kiekis organizme nenumaldomai didėja, nes mus supančiame pasaulyje yra pernelyg didelė kenksmingų medžiagų koncentracija. Ir pagaliau gali atsitikti taip, kad šlakų sankaupos organizme pasieks kritinę ribą ir pradės trikdyti pagrindines gyvybines organizmo funkcijas. Tuomet, deja, bus jau vėlu, suskambės pavojaus signalas ir mes suprasime, jog sveikata prarasta. Ir visas likęs gyvenimas taps ilga, varginančia bei kartais bergždžia kova su daugybe ligų ir negalavimų.

Jūsų organizmas turi veikti nenutrūkstamai kaip laikrodis. Medžiagų apykaita, virškinimas ir kiti procesai turi reguliuotis automatiškai, o šių procesų metu išskiriami produktai - laiku šalintis iš organizmo. Bet anksčiau ar vėliau šalinimo sistemos funkcijos sutrinka. Kažkokiu būdu sutrinka virškinimas ir medžiagų apykaita, o skilimo produktai - šlakai kaupiasi kraujagyslėse, sąnariuose, žarnyne, audiniuose, organuose bei raumenyse. Galų gale jie neišvengiamai tampa daugelio ligų priežastimi. Dauguma natūropatų šlakų susikaupimą laiko vienintele visų nelaimių priežastimi. Pavyzdžiui, sulčių terapijos autorius gydytojas N. Uokeris prie virusinės kilmės susirgimų nepriskyrė net elementaraus peršalimo. Jis manė, jog tai tik organizmo mėginimas atsikratyti šlakų, susikaupusių įvairių kvėpavimo sistemos dalių gleivėse.

Ką gi tuomet daryti? Atsakymas paprastas - reikia savo organizmui padėti atsikratyti šlakų.

Jau minėjome, jog mūsų organizmas puikiai geba valytis. Jei organizmas užterštas šlakais, vadinasi, šis gebėjimas prislopintas, t. y. pusiau veikia. Išvalę šlakus, vėl suaktyviname savo biologinį skydą.

Egzistuoja daugybė šiuolaikinių ir laiko patikrintų liaudiškų metodikų bei receptų, skirtų kūno sistemų ir organų valymui: žarnyno, kepenų, inkstų, sąnarių, kraujagyslių, kraujo bei kt.

Reikia atminti, jog kokio nors vieno organo ar sistemos va-lymas gali būti nelabai veiksmingas arba visiškai nenaudingas, kadangi šlakais užterštas visas jūsų organizmas, kitaip tariant, nuo galvos iki pėdų.

Įsivaizduokite žmogų, gyvenantį didžiuliame purvu apaugusiame bute. Ir štai mūsų apskretėlis pagaliau nusprendė išplauti grindis. Bet užsidegimo bėdžiui pakako tik vienam kambariui ir tai tik prieškambariui. Išdidus ir laimingas, apakintas ką tik išvalytų grindų spindesio tolimesnį valymąjis atidėjo „vėlesniam laikui". Ir kas tada? Jau vakarop grindys apsiblausė, o kitai dienai baigiantis atgavo į pirmykštį pavidalą. Kodėl taip nutiko? Ogi todėl, kad jis pats čia prinešė purvo iš gretimų patalpų.

Organizmo valymas - gerokai sudėtingesnis ir atsakingesnis procesas už grindų valymą, todėl mūsų palyginimas labai sąlyginis. Netinkamai atliktas valymas jums labiau pakenks negu padės. Ir jei iš tikrųjų nusprendėte atsikratyti ligos, nusiteikite viso organizmo valymui nuo šlakų! Tai vienintelis įmanomas būdas išgyti.

Mūsų knyga jus supažindins su įdomia, veiksminga ir teigiamų rezultatų suteikiančia valymo metodika. Ją sudarė pripažintas gydovas Genadijus Malachovas, sukūręs savitą organizmo valymo sistemą.

Akademinių medicinos žinių ir liaudies išminties derinimas padės jums išlaisvinti savo kūną nuo visokiausių toksinių nuosėdų, to, kas mūsų organizmui kenksminga ir nereikalinga.

Valia, tikėjimas ir viltis - štai ką Malachovas dovanoja aplinkiniams ir tai yra pagrindinė jo sėkmės paslaptis, kurią jums su malonumu atskleidžiame.

Šios metodikos dėka galite išvalyti visas organizmo sistemas, kiekvieną jo ląstelę, kad pradėtumėte gyventi naują, sveiką ir šviesų gyvenimą be ligų.

Tad linkime jums sėkmės!

  • Autorius: Andrejus Mironovas
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094160394

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Andrejus Mironovas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrejus Mironovas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Organizmo valymas pagal Genadijaus Malachovo metodą" perkama kartu