0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 6.16 SoldOut
Knygos "Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems" aprašymas
Žmogus, kartą patyręs origamio pasaulio patrauklumą, ne taip jau greitai atsikratys potraukio šiai meno rūšiai. Knyga "Origamis" paprasta ir suprantama forma supažindina su popieriaus lankstymo menu.
Visi įvairių figūrų lankstymo darbo žingsniai nuodugniai paaiškinami ir įsimenančiai iliustruojami nuotraukomis. Pasinaudojant septyniomis pagrindinėmis formomis, galima išlankstyti, pavyzdžiui, tokias figūras: dramblį, auksinę žuvelę, Kalėdų Senelį, Kalėdų eglutę, rožę, kupranugarį ir pan.

  • Autorius: Zulal Ayture-Scheele
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 21x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-432-90-1

Parašykite atsiliepimą apie "Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems, kurią skaitytojams dovanoja Zulal Ayture-Scheele. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Zulal Ayture-Scheele su knyga Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zulal Ayture-Scheele. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Origamis. Popieriaus lankstiniai dideliems ir mažiems" perkama kartu