TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-15 Nerijus

Originalūs patarimai ir įžvalgos, paremti statistika ir tikrais įvykiais. Belieka išbandyti juos praktikoje.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 13.99 SoldOut

Knygos "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį" aprašymas

Adamas Grantas – pavyzdys savo kartos aktyviajai visuomenei: kūrybingas, konkurencingas lyderis, vadinamas „savo srities stebukladariu“. Jo verslo psichologijos konsultacijomis naudojasi tokie grandai kaip „Google“, „Johnsons & Johnsons“m „Disney Pixar“, „New York Times“ ir daugelis kitų.


„Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti – didžioji dauguma – retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji – sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma – ne. Knygoje "Originalai" autorius šias prielaidas griauna. Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada – kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.“

Sheryl Sandberg, „Facebook“ generalinė administracijos direktorė ir „Leanin.Org“ steigėja


Knyga "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį" įtraukta į Richardo Bransono geriausių gyvenimo knygų sąrašą.


Iš anglų kalbos vertė Marija Bogušytė

Turinys

Turinys


Pratarmė. Sheryl Sandberg / 9


1. Kūrybinė destrukcija / 13

Rizikingasis kelias prieš srovę


2. Akli išradėjai ir vienakiai investuotojai / 43

Menas ir mokslas atpažinti originalias idėjas


3. Ant bedugnės krašto / 78

Sakyti valdžiai tiesą


4. Skubėti kvaila / 109

Laiko planavimas, strateginis delsimas ir nenaudinga pionieriaus padėtis


5. Aukso vidurys ir Trojos arklys / 132

Kaip kurti ir išlaikyti sąjungas


6. Tikslingai pasipriešinti / 166

Kaip broliai ir seserys, tėvai ir mokytojai skatina originalumą


7. Permąstyti grupinį mąstymą / 196

Tvirtų principų, kultų ir velnio advokatų mitai


8. Kaip sudrebinti laivą, išlaikant jo stabilumą / 23

Nerimo, apatijos, prieštaringų jausmų ir pykčio valdymas


Efektyvūs veiksmai / 259


Padėka / 279

Nuorodos / 283

Pratarmė

Pratarmė

SHERYL SANDBERG, "Facebook" generalinė administracijos direktorė ir "Leanln.Org" steigėja

 

Adamas Grantas puikiai tinka knygai apie originalus rašyti, nes ir pats yra be galo originalus.

Jis - nepaprastai gabus tyrėjas, entuziastingai tyrinėjantis žmonių motyvavimo mokslą, laužantis mitus ir atskleidžiantis tiesą. Jis - kompetentingas optimistas, besidalijantis įžvalgomis ir patarimais, kaip mes visi - namie, darbe ir bendruomenėse -galime pagerinti pasaulį. Jis - atsidavęs draugas, įkvepiantis mane tikėti savimi ir padedantis suprasti, kaip sėkmingai apginti savo idėjas.

Adamas - vienas svarbiausių žmonių mano gyvenime. Šia nuostabia knyga jis apšvies, įkvėps, palaikys ir jus.


Mitų laužytojas


Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti - didžioji dauguma - retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji - sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma - ne.

Knygoje Originalai Adamas šias prielaidas griauna.

Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada - kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.

Skaitydama šią knygą, supratau, kad didūs kūrėjai nebūtinai turi aukščiausio lygio kompetenciją, bet jie visi siekia kuo platesnio akiračio. Supratau, kad dažniausiai sėkmę pasiekiame ne pirmaudami, o kantriai laukdami tinkamo momento. Be to, savo didžiai nuostabai, sužinojau, kad atidėliojimas gali būti naudingas. Visi, kuriems teko su manimi dirbti, žino, kaip nemėgstu palikti darbų paskutinei minutei, kad manau, jog visko, ką galima padaryti, reikia imtis tuoj pat. Markas Zuckerbergas ir daugelis kitų labai džiaugsis, jei išmoksiu nuslopinti tą nenumaldomą po-reikį viską užbaigti kuo anksčiau, ir, kaip teigia Adamas, galbūt tai man ir mano komandoms padės pasiekti geresnių rezultatų.


Kompetentingas optimistas


Kasdien susiduriame ir su dalykais, kurie mums patinka, ir su tokiais, kuriuos reikia pakeisti. Mėgstami dalykai mus džiugina. Nepatinkantys - kursto troškimą keisti pasaulį, pageidautina -į gera. Bet keisti giliai įsišaknijusius įsitikinimus ir elgseną baugu. Pasiekti realių pokyčių, rodos, neįmanoma, tad susitaikome su esama padėtimi. Vis dėlto, drįstame suabejoti: ar vienas žmogus gali ką nors pakeisti? O užplūdus entuziazmui dingteli: gal tas žmogus galėčiau būti aš?

Adamas skambiai atsako - taip. Šia knyga jis įrodo, kad kiekvienas galime kovoti už idėjas, kurias įgyvendinus, mus supantis pasaulis taptų geresnis.

Draugas

Su Adamu susipažinau tada, kai pirmoji jo knyga Give and Take ėmė kelti bruzdesį Silicio slėnyje. Perskaičiau ją ir kaipmat puoliau cituoti visiems, kas tik klausėsi. Adamas - ne tik talentingas tyrėjas, bet ir gabus mokytojas bei pasakotojas, sudėtingas idėjas mokantis išdėstyti paprastai ir aiškiai.

Mano vyras pakvietė Adamą pasakyti kalbą jo darbo komandai, o paskui atsivedė jį vakarienės. Supratome, kad Adamas -ir ypatingas rašytojas, ir nepaprasta asmenybė. Jo žinios kone enciklopedinės, o energija užkrečianti. Pasikalbėjome, kokią naudą jo tyrimai duotų diskusijoms apie lytis, ir pradėjome dirbti kartu. Nuo to laiko vykdome mokslinius tyrimus ir rašome straipsnius, susijusius su moterimis ir darbu. Išsamios jo analizės ir įsipareigojimas siekti lygybės organizacijai „Leanln.Org" davė nepaprastai daug naudos.

Kasmet „Facebook" suburia draugėn komandas iš viso pasaulio, 2015 m. pakviečiau Adamą sakyti pagrindinę kalbą. Visus apstulbino jo išmintis ir humoras. Net ir po keleto mėnesių komandos vis dar kalba apie jo įžvalgas ir vadovaujasi jo patarimais.

Mudu su Adamu tapome draugais. Kai netikėtai patyriau tragediją ir netekau vyro, Adamas, kaip geriausias draugas, ištiesė man pagalbos ranką. Į baisiausias akimirkas mano gyvenime jis reagavo taip, kaip reaguoja į viską: pasitelkdamas neprilygstamą psichologijos suvokimą ir rodydamas begalinį kilnumą. Kai jau maniau, kad niekada neatsitiesiu, jis perskrido per visą šalį ir pasakė, ką daryti, kad atgaučiau dvasines ir fizines jėgas. Kai skausmas varė į neviltį, jis padėjo rasti atsakymus ten, kur maniau, jų nebėra. Kai reikėjo peties išsiverkti, jis visada buvo šalia.

Pačia nuoširdžiausia prasme draugas yra tas, kuris tiki, kad gali daugiau, nei manai, kuris padeda tau būti kiek įmanoma geresniam. Ši knyga ypatinga tuo, kad Adamas tampa tokiu draugu visiems, kas ją skaito. Jis dosniai dalija patarimus, kaip įveikti abejones ir baimes, kaip pasisakyti, siūlyti idėjas ir ieškoti sąjungininkų pačiose netikėčiausiose vietose. Moko, kaip suvaldyti nerimą, nukreipti pyktį, iš savo silpnybių pasisemti stiprybės, įveikti kliūtis ir suteikti vilties kitiems.


"Originalai" - viena reikšmingiausių ir įdomiausių knygų, kokias esu skaičiusi, kupina staigmenų ir efektingų idėjų. Gali būti, kad ji ne tik pakeis jūsų požiūrį į pasaulį, bet ir jūsų gyvenimo būdą. Labai tikėtina, kad ji įkvėps jus pakeisti savo pasaulį.

  • Autorius: Adam Grant
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024568

Kiti taip pat domėjosi


2018-01-15

Originalūs patarimai ir įžvalgos, paremti statistika ir tikrais įvykiais. Belieka išbandyti juos praktikoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Adam Grant pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Adam Grant tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį" perkama kartu