0

Orlaivių valdymas ir navigacija

Informacija

Orlaivių valdymas ir navigacija

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 616
  • ISBN ar kodas: 9789955284024

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Orlaivių valdymas ir navigacija" aprašymas
Knygoje pateikiamos pagrindinės žinios apie orlaivių valdymo ir navigacijos priemones bei jų naudojimą skrendant. Knyga parašyta laikantis galiojančių Lietuvoje standartų.

Parašykite atsiliepimą apie "Orlaivių valdymas ir navigacija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Orlaivių valdymas ir navigacija, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Savickas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Savickas su knyga Orlaivių valdymas ir navigacija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Orlaivių valdymas ir navigacija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Savickas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Orlaivių valdymas ir navigacija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Orlaivių valdymas ir navigacija" perkama kartu