0

Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos)

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos)

  • Leidėjas: Ojas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 9x14, dėžutė
  • Knygos puslapių skaičius: 170
  • ISBN ar kodas: 9786099526706

2021-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos)" aprašymas

Kortų dėžutėje yra šešiasdešimt kortų ir knygutė, kurioje paaiškinama, kaip keliais būdais kortas traukti ir išsiaiškinti.

Tai - 60 nuostabių kortų, iliustruojančių didingų pasaulio išminties tradicijų pamokančias istorijas ir alegorijas, - tarp jų iš zen, budizmo, sufizmo, tantros, tao, krikščionių ir žydų misticizmo.


Knygoje "Ošo transformacijos taro" pateikiamos alegorijos, kiekvienos kortos presmių reziumė ir įvairių kortų derinių aiškinimo instrukcijos kasdienio gyvenimo galimybių ir iššūkių įžvalgomis.


Kortų komplektas neskirtas burti ar pranašauti, greičiau jis nukreipia mus link nematomo potencialo transformuoti ir atnaujinti kiekvieną kasdienio gyvenimo aspektą, jeigu tik suprantame, kur žiūrėti. Išsirinkite dienos kortą ir perskaitykite ją lydinčią istoriją kaip temą kontempliacijai. Taip pat galite išsidėlioti kortas ir ištirti dinamiką arba atrasti tam tikro klausimo įžvalgų.

Parašykite atsiliepimą apie "Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos), kurią skaitytojams dovanoja Osho. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Osho su knyga Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Osho. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ošo transformacijos taro (knygelė ir kortos)" perkama kartu