0

Paauglio psichosocialinė raida

Informacija

Paauglio psichosocialinė raida


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Paauglio psichosocialinė raida" aprašymas
Knygelėje "Paauglio socialinė raida" nagrinėjama paauglio raida remiantis psichofiziologijos, asmenybės ir socialinės psichologijos šakų tyrimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Paauglio psichosocialinė raida"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Paauglio psichosocialinė raida, kurią skaitytojams dovanoja Ala Petrulytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ala Petrulytė su knyga Paauglio psichosocialinė raida jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Paauglio psichosocialinė raida patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ala Petrulytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Paauglio psichosocialinė raida palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Paauglio psichosocialinė raida" perkama kartu