TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pabaiga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-09-02 Justina Ma

Tikrai patiko ir privertė susimąstyti apie savo vertybes, kaip kiekvienas mūsų elgtųsi žinodami savo mirties datą.
Kai kuriose vietose pasirodė truputi užtęsta, pasidarė nuobodoka, bet bendrai, tai knygos nesugadino. Verta dėmesio, rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.187 SoldOut

Knygos "Pabaiga" aprašymas

Jaunimui nuo 16 metų

„Veiksmo kupinas skandinaviškas romanas, kuriame artėjančios pasaulio pabaigos akivaizdoje persipina jaunystė, nusikaltimas, romantika ir veidmainystė.“
Publishers Weekly, USA

„Tau septyniolika. Vasara. Pasaulis atrodo kaip visada, bet tu žinai, kad artėja pabaiga. Po mėnesio nieko nebeliks. Koks apima jausmas, žinant tikslų savo mirties laiką? Ką norėsi nuveikti per likusias dienas ir su kuo norėsi būti?“

„Pabaiga“ – tai pasakojimas apie du jaunus, vienišus žmones, gyvenančius paskutines dienas skaičiuojančiame pasaulyje. Jaunuoliams neduoda ramybės juos suvedęs tragiškas įvykis, tik ar pavyks rasti atsakymus į klausimus dar prieš pabąlant dangui ir išgaruojant vandenynams?

„Atlikti paskutiniai skaičiavimai. Nebėra jokių abejonių. Kiek daugiau nei po mėnesio viskas tikrai baigsis. Žinome net tikslų laiką. Rugsėjo 16 dieną, 04.12 val. (Švedijos laiku), Foksvortos kometa įskries į Žemės atmosferą. Oras po ja įkais dešimt kartų smarkiau už Saulės paviršių. Kometa viską sunaikins savo kelyje dar prieš nukrisdama į šiaurės vakarus nuo Afrikos krantų, netoli Kanarų salų. Degant atmosferai dangus nušvis ryškiau, nei kada esame regėję. Smūginė banga mus pasieks tyliai, nes jos greitis didesnis nei garso. Kometai nukritus, vos po poros minučių vandenynai išgaruos, o kalnai sugrius. Keturis milijonus metų trukusi evoliucija baigsis akimirksniu ir mes nieko nebegalėsime padaryti.“


  • Pavadinimas originalo kalba: Slutet
  • Autorius: Mats Strandberg
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090149867
  • Vertėjas: Mantas Karvelis
  • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


2022-09-02

Tikrai patiko ir privertė susimąstyti apie savo vertybes, kaip kiekvienas mūsų elgtųsi žinodami savo mirties datą.
Kai kuriose vietose pasirodė truputi užtęsta, pasidarė nuobodoka, bet bendrai, tai knygos nesugadino. Verta dėmesio, rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Pabaiga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pabaiga", kurį pristato Mats Strandberg. Siūlome ne tik išsamų "Pabaiga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mats Strandberg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pabaiga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pabaiga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pabaiga" perkama kartu