0

Pabėgimas

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina Internetu: 5,99 €
Kaina Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pabėgimas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9789955138396

2020-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pabėgimas" aprašymas

Visi tėvai jaučia asakomybę už savo vaikus, visi bando juos apsaugoti. Kartais - bet kokia kaina, nepaisant pavojaus, kuris kyla jų pačių gyvybei ar saugumui. „Pabėgimas“ – šeimos drama, pasakojanti apie tėvo pastangas išgelbėti dukrą.

Volstryto finansų konsultantas Saimonas Grynas turi pelningą darbą, jo žmona - protinga ir gerbiama gydytoja, pora augina tris vaikus. Tačiau vienas iš jų taps didžiausiu jo galvos skausmu – vyriausioji duktė Peidž pasirinks netinkamą ir pavojingą gyvenimo būdą.

Ji – priklausoma nuo narkotikų. Ji negali ištarti „ne“ savo smurtaujančiam vaikinui. Ji dingo ir aiškiai pareiškė, kad nenori būti surasta.

Po kiek laiko Saimonas netyčia pamato ją grojančią gitara Centriniame parke. Tačiau ji nė iš tolo neprimena mergaitės, kurią jis pažinojo. Akivaizdu, kad ji turi problemų, kurių pati išspręsti tikrai nebepajėgs.

Vos Saimonas pabando ją užkalbinti… ji pabėga. Ir jis pasielgia taip, kaip pasielgtų kiekvienas mylintis tėvas – jis nutaria sekti paskui ją į tamsų ir grėsmingą nusikalstamą pasaulį, apie kurio egzistavimą nieko nenutuokia. Šis jo sprendimas sukels pavojų visai šeimai. Tačiau Peidž turi sugrįžti namo...

Saimonui ieškant savo dukters, į dienos šviesą pradės lįsti narkotikų, tamsaus interneto ir paslaptingo kulto istorijos. Viskas susipins paskutiniuose knygos puslapiuose, kai Saimonas ir jo partnerė Elena ims įžvelgti atskirus nusikaltimus siejančią struktūrą. Intriga išliks iki paskutinių knygos sakinių.

Harlanas Cobenas meistriškai ir įtikinamai pasakoja šiurpią ir įtraukiančią istoriją. Įdomūs net antraeiliai „Pabėgimo“ herojai.

Amerikiečių rašytojas Harlanas Cobenas – dažnas „New York Times“ bestselerių sąrašo svečias. Daugiau nei tris dešimtis knygų išleidusio autoriaus romanai išversti į keturiasdešimt tris kalbas, išspausdinta per 70 mln. jų kopijų.

„Šeimos santykiai – pagrindinė romano „Pabėgimas“ tema, padedanti atskleisti paslaptingas žmogžudystes ir Peidž dingimą. Tačiau net pasiekus kulminaciją ir, rodos, suklijavus visus fragmentus į vientisą paveikslą, paskutinėse pastraipose skaitytojų lauks „bomba“. Tai tokia paslaptis, apie kurią skaitytojai dat ilgai mąstys jau užvertę knygą.“
USA Today

Iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai


Dažniausiai perkama kartu