0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pabėgimo mokykla. Burtų knyga

Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 1.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga" aprašymas

KNYGA, PADEDANTI UGDYTI SKAITYMO IR MĄSTYMO ĮGŪDŽIUS

Šiurpūs dalykai vyksta Epuštauško internate. Tai tikrų tikriausia Pabėgimo mokykla. Na, kaip tie Pabėgimo kambariai, iš kurių žūtbūt reikia ištrūkti. Kai kam ištarus slaptus užburtus žodžius, mokyklą užplūsta viską jaukiantys bjaurūs koboldai. Jie kelia mokiniams baisų pavojų. Anei, Tomui, Katai, kuri yra ne katė, o lemūras, ir tau teks įminti ne vieną mįslę, kad nugalėtumėte blogio jėgas. Nes tu juk irgi dalyvauji šioje istorijoje. Mėgsti galvosūkius, nuotykius ir keistas situacijas? Su Tomu ir Ane patirsi jų gausybę!

Knygoje „Pabėgimo mokykla. Burtų knyga“ taip pat rasi išimamą galvosūkių plakatą!

Rekomenduojama galvočiams nuo 7 metų.Parašykite atsiliepimą apie "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga", kurį parašė Anne Scheller. Siūlome ne tik išsamų "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anne Scheller. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pabėgimo mokykla. Burtų knyga" perkama kartu