0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pabėk nuo vištos

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-28 Raimonda

Ir aš kalėdom dukterėčiai parinkau nes kartais būna tampa kai ta višta ir nesinori būti su tokiu asmeniu.Tikiuos supras kur kaip kas ir supras kad tavebkai menkina kažkas kitas nėra smagu.Tikrai patariu.Dar įdomi "Peštukai voveriukai"


2021-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pabėk nuo vištos" aprašymas

Tai smagi pasakėlė apie keistuolę pikčiurną vištą, kuri po kiemą dundėjo ir ant visų nesustodama burbėjo. Tačiau net ir didžiausi pikčiurnos greitai įsitikina, kad visada atsiranda už juos didesnių ir aršesnių, pasiruošusių aštriai įkirsti ne tik savo liežuviu, bet ir snapu.

Populiariausių vaikiškų žurnalų "SU P.E.R." ir "Flintas" redaktorė Živilė Agurkytė išleidžia pirmąją savo literatūrinę knygą. "Pabėk nuo vištos!" skatina draugauti ir kviečia vaikus bei jų tėvelius pradėti pokalbį aktualia patyčių tema.

"Ši knyga - puiki iliustracija, kaip kolektyvas geba apginti savo pikčiurną. Tai trumpa istorija, tinkanti kiekvienam, turinčiam ar dar tik turėsiančiam savo klasę, kurioje visada atsiranda "pasikėlęs", teisesnis už kitus. "Pabėk nuo vištos!" turėtų būti ne tik šeimos knygų lentynoje, bet ir kiekvieno mokyklos psichologo ar socialinio darbuotojo kabinete".
Psichologė Ramunė Žumbakienė2020-12-28

Ir aš kalėdom dukterėčiai parinkau nes kartais būna tampa kai ta višta ir nesinori būti su tokiu asmeniu.Tikiuos supras kur kaip kas ir supras kad tavebkai menkina kažkas kitas nėra smagu.Tikrai patariu.Dar įdomi "Peštukai voveriukai"

2020-05-07

Mums labai patiko tekstas. Linksma, bet kartu ir pamokanti istorija.

2020-04-27

Skaitom kartu su sūnum, jis mėgsta mėgdžiot gyvūnus :))

2020-04-14

Gyvename Anglijoje, gavom šitą knygutę dovanų, atsiuntė mama. Mano šešiametis ir juokėsi, ir liūdėjo, klausinėjo, kodėl ta višta tokia negera. Pabaiga sujaudino mus abu, visiems draugams jau rekomendavom.

Parašykite atsiliepimą apie "Pabėk nuo vištos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pabėk nuo vištos", kurį parašė Justinas Ališauskas, Živilė Agurkytė. Siūlome ne tik išsamų "Pabėk nuo vištos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Justinas Ališauskas, Živilė Agurkytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pabėk nuo vištos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pabėk nuo vištos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pabėk nuo vištos" perkama kartu