0

Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-18 Loreta

Geri patarimai, pavyzdžiai.. Suvoki, kaip tinkamai maitinti vaiką.

Informacija

Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955265719

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!" aprašymas

"Mano vaikas nieko nevalgo" - pirmoji  serijos "Pabučiuok mane" knyga.


Daugelis tėvų mano, kad jų vaikai valgo per mažai. Tačiau gydytojas Carlosas Gonzalezas sugriauna šį mitą tvirtindamas, kad kiekvienas vaikas pats žino, kiek maisto jam reikia. Autorius sako: jokiais būdais negalima versti vaiko valgyti, tėvai turėtų tik pasiūlyti jam įvairaus sveiko maisto.


Verčiant valgyti dažniausiai viskas baigiasi ašaromis, taip pat formuojami blogi mitybos įpročiai, galintys turėti neigiamų padarinių ateityje.


Šioje knygoje "Mano vaikas nieko nevalgo!" Carlosas Gonzalezas pateikia mamų, skatinančių savo vaikus valgyti daugiau, pasakojimus, kurie padeda atsakyti į svarbius klausimus:

Kodėl mano vaikas nevalgo?

Kiek jis turėtų suvalgyti?

Ar reikalingas žindymo režimas?

Kada kūdikiui pasiūlyti kieto maisto?

Kodėl vaikai nemėgsta daržovių?

Iš kur atsiranda valgymo baimės ir kaip jų išvengti?Carlosas Gonzalezas, pediatras ir trijų vaikų tėtis, mediciną studijavo Barselonoje. Jis yra Katalonijos žindymo krūtimi asociacijos (ACPAM) įkūrėjas, veda žindymo kursus medikams, rašo knygas ir straipsnius apie vaikų auginimą.


Kitos serijos "Pabučiuok mane" knygos:

Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile

Pabučiuok mane. Žindyti yra paprastaIš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė
2020-02-18

Geri patarimai, pavyzdžiai.. Suvoki, kaip tinkamai maitinti vaiką.

2019-11-07

2019-05-29

Man labai patiko, lengvai skaitesi smaikstus pateikti pvz ir idomios istorijos. Taip pat ji padejo visas problemas isspresti

2019-03-27

2018-02-26

Nuostabi knyga. Visos mamos dar prieš pagimdant ir pradedant žindyti turėtų ją perskaityti.
Labai vaizdžiai pateikiama informacija, skatina nepermaitinti vaiko, improvizuoti su maistu, neskatina šabloniškai maitinti vaiką, nes visi gi skirtingi ir visų skirtingi skoniai.

Parašykite atsiliepimą apie "Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Carlos Gonzalez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo! aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo! už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carlos Gonzalez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo!" perkama kartu