0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-11-07

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.49 SoldOut

Knygos "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų" aprašymas

Subalansuota mityba svarbi ir dideliam, ir mažam. Tai, ką valgo vaikai, turi įtakos jų savijautai bei sveikatai ne tik vaikystėje, bet ir suaugus. Valgydami įvairų subalansuotą maistą vaikai yra žvalesni, budresni, rečiau serga peršalimo ir kitomis ligomis, geriau susikaupia.

Šioje knygoje "Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų" Anita Bean pateikia gausybę patarimų apie vaikų nuo penkerių metų mitybą: ko duoti išrankiesiems, kaip kasdienę mitybą padaryti sveikesnę, kaip padėti antsvorio turintiems vaikams ir skatinti juos valgyti daugiau daržovių bei vaisių. Čia taip pat rasite daugybę greitai pagaminamų patiekalų ir užkandžių receptų.

Anita įrodo, kad subalansuotos mitybos pagrindas nėra neskanūs valgiai. Svarbiausia, kad vertingi patiekalai vaikams atrodytų patrauklūs, žaismingi ir būtų gardūs!

Iš anglų kalbos vertė Karina Juodelytė-Moliboga


  • Autorius: Anita Bean
  • Serija: Pabučiuok mane
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 21x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266280

2019-11-07

2019-03-27

Parašykite atsiliepimą apie "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Anita Bean parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anita Bean tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pabučiuok mane. Sveika vaikų mityba. Daugiau nei 100 patiekalų idėjų, receptų ir sveikos mitybos patarimų" perkama kartu