0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-08-09 Elyza

Man ši knyga labai labai patiko. Viena iš ydomiausių knygų. Noriu kuo greičiau perskaititi visas likusias knygas ir kad jų atsirastu vis daugiau ir daugiau !!!


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.32 SoldOut

Knygos "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga" aprašymas

Žavioji Elena, kurios geidžia visi klasės vaikinai, pamilsta paslaptingą, uždarą naujoką, bet šis nekreipia į ją dėmesio, netgi šalinasi jos. Tik Elena ne iš tų, kurios lengvai pasiduoda. Ji atkakliai mėgina prasibrauti pro Stefaną supančias sienas ir užkariauti jo širdį. Kas glūdi jo sieloje? Kokias tamsias gelmes Elena joje atras ir su kokiais pavojais susidurs? Be to, dar šmėkšteli keistas nepažįstamasis, šalia kurio Elena užmiršta netgi Stefaną...


  • Autorius: L. J. Smith
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955387633

2019-08-09

Man ši knyga labai labai patiko. Viena iš ydomiausių knygų. Noriu kuo greičiau perskaititi visas likusias knygas ir kad jų atsirastu vis daugiau ir daugiau !!!

Parašykite atsiliepimą apie "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Magiškos meilės istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga", kurią skaitytojams dovanoja L. J. Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. J. Smith su knyga "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. J. Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pabudimas. Ciklo "Vampyrės dienoraštis" 1-oji knyga" perkama kartu