Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 3.99 SoldOut

Knygos "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą" aprašymas

Knyga "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą" padės jums rasti kelią, kuriuo turėtumėte žengti, kad aptiktumėte gyvenimą valdančius dvasinius principus.


365 įrašai yra išdėstyti pagal kalendorių kiekvienai dienai. Kiekviename jų rasite mintį, kuri privers susimąstyti, nes jose paslėpta išmintis, jie paskatins medituoti arba rasite juose klausimą pamąstymui. Šios universalios tiesos padės jums atsisakyti senų elgesio taisyklių ir fiziškai, protiškai, emociškai bei dvasiškai atsiverti naujoms.


Sausio 24 d.

Mokytojas yra jumyse.

Mokytoją turite savyje. Tai jūsų vidinė išmintis. Ji su jumis kiekvieną akimirką, nesvarbu jaučiate tai, ar ne. Reikia tik panirti į save ir paprašyti patarimo, tiesos, paramos, meilės ir paskatinimo. Vos tik paprašome patarimo, jis ir ateina. Jis ne visada ateina taip, kaip mūsų manymu, turėtų, bet visada ateina.

Mano intuityvi išmintis žingsnis po žingsnio veda mane unikaliu keliu.Asmeninio augimo ir sąmonės pradininkė Shakti Gawain yra daugybės labai populiarių autorė. Visame pasaulyje buvo parduota daugiau nei dešimt milijonų jos knygų. Ji veda seminarus ir tūkstančiams žmonių padėjo išsiugdyti didesnę darną bei susikurti gyvenimo pilnatvę.


Kiekviena diena kupina pamokų ir mokymų, t.y paslėptų dovanų.

Mylėkite save už drąsą ateiti į šį fizinį pasaulį ir nukeliauti tokią itin sunkią kelionę.

Vidinis vaikas niekada nepasitraukia, jis niekada nesuauga ir niekada nemiršta. Jis su mumis visą gyvenimą.

Dauguma žmonių saugumą painioja su pinigais.

Raktas į kūrybingumą - tai noras kažką bandyti, rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus.

Mūsų organizmas bendrauja su mumis aiškiai ir konkrečiai, jei mes tik esame pakankamai pasirengę jį išklausyti.

Buvimas – tai didžiulį pasitenkinimą ir džiaugsmą teikiantis potyris, kuris leidžia mums bendrauti su giliausiomis savo dvasinėmis savybėmis, gamta, vienam su kitu.


Vertė Vaidas Šadeika


  • Autorius: Shakti Gawain
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955604914

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Shakti Gawain pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Shakti Gawain tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pabudimas. Kasdienis gidas į sąmoningą gyvenimą" perkama kartu