0

Pirkėjų atsiliepimai

Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui" aprašymas

Vidinio pasaulio atspindys slypi išorėje.
Jei norisi gyventi savo gyvenimą, su smalsumu leiskitės į kelionę kartu su knygos autoriumi.

Remi Khalad / Remigijus Savickas – jau 16 metų išlieka tarp geriausių verslo trenerių Lietuvoje. Sertifikuotas „Sony“, „Barclays“ ir „Microsoft“ kompanijų verslo treneris, buvęs mokymų kompanijos „DOOR Training Baltic“ vienas įkūrėjų, per 10 metų kartu su komanda pasiekęs TOP 3 poziciją rinkoje. Paskutinius penkerius metus aktyviai ir nuosekliai gilinasi į žmogaus autentiškumą, yra gavęs „Holistic Counseling“ metodikos akreditaciją S.I.A.F. Italijoje. Rotary klubo „Dipolis“ narys, savižudybių prevencijos projekto „atpažink ir pakalbėk“ iniciatorius; unikalios asmeninio pažinimo programos AutentiškaLyderystė.lt mentorius.

Ši knyga "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje" – tai asmeninė kelionė iš miegančios visuomenės, kurioje gyvename, į gyvastingą vidinį pasaulį. Tai – siekis pabusti iš praeities įvykių, kurie nesąmoningai daro neigiamą įtaką šiandienos būsenai; perėjimas nuo gresiančio perdegimo iki vidinės ramybės ir autentiško gyvenimo stiliaus.
Knygos "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje" autorius dalijasi laiko, kurį praleido ašramuose ir studijose pas sąmoningumo mokytojus, patirtimis, rodo, kaip pritaikyti jas kasdienybėje ir pakeisti savo gyvenimą 45 laipsnių kampu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Remi Khalad (Remigijus Savickas) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Remi Khalad (Remigijus Savickas) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pabudimo alchemija miegančioje visuomenėje. 5 emocinės energijos autentiškam gyvenimui" perkama kartu