⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas

2.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-22 skaitytojui

O galima dar kažkaip labiau sukompromituot?:D


Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 10.99 SoldOut

Knygos "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas" aprašymas

„Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas“ - sensacingas tarptautinis bestseleris daugiau nei 25 šalyse.

Požiūrį į istoriją keičianti tiesa: naciai tikino kariaujantys su moraline degradacija, tačiau šios knygos autorius atskleidžia, kuo iš tiesų gyveno Trečiasis reichas – tuometinėje Vokietijoje buvo įsigalėjusi nežabota visuotinė priklausomybė nuo narkotikų.

Antrojo pasaulinio karo išvakarėse šioje šalyje sparčiai vystėsi farmacija ir tokios vaistų gamybos gigantės kaip Merck (MRK) ir Bayer gamino didžiulį kiekį kokaino, apiatų, metamfetamino. Narkotikais buvo dosniai apdalijami visi: nuo frabrikų darbuotojų ir namų šeimininkių iki aukščiausio lygio politikų ir kariuomenės vadų. Ypatingas dėmesys buvo rodomas Vokietijos kariams, kurie metamfetamino gaudavo reguliariai. Tokiu būdu stimuliuojant psichiką buvo siekiama kariams sukelti euforijos, nenugalimumo jausmą ir didinti kariuomenės atsparumą. Tai iš dalies paaiškina ir kai kurias karines Vokietijos pergales.

Karo metu pats Hitleris, arba pacientas A, tapo vis labiau priklausomas nuo įvairių narkotinių medžiagų injekcijų. Nors priklausomybe nuo narkotikų negalima paaiškinti nacių rasistinės ideologijos ir agresyvios politikos, tačiau šis faktas verčia Trečiojo reicho veiklą vertinti kitaip nei iki šiol.

Normanas Ohleris – Vokietijos rašytojas, žurnalistas, scenaristas. Didžiausio pripažinimo sulaukė jo istorinė knyga apie Trečiąjį reichą PACIENTAS A. Išversta į anglų kalbą, jis iš karto tapo New York Times bestseleriu, dabar knyga išleista daugiau nei 25 kalbomis. Knyga buvo įvertinta ir istorikų kaip reikšmingas istorinis tyrimas, leidžiantis pažvelgti į aprašomą laikotarpį kitu kampu.


  • Pavadinimas originalo kalba: Der totale Rausch: Drogen im Dritten Reich
  • Autorius: Norman Ohler
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841897
  • Vertėjas: Živilė Šileikaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-24

Daug kas bandė sukompromituoti Trečiąjį Reichą, bet nepavyko - užtai ir yra žemiau nurodytais portalas.

2021-03-22

O galima dar kažkaip labiau sukompromituot?:D

2021-03-18

Visi narkomanai Trečiojo Reicho laikais buvo sukišti į koncentracijos stovyklas ir likviduoti! Ši knyga yra tiesiog nevykęs bandymas sukompromituoti Trečiąjį Reichą.

Parašykite atsiliepimą apie "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Norman Ohler pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Norman Ohler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pacientas A. Narkotikai ir Trečiasis Reichas" perkama kartu