0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas


2021-05-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" aprašymas

Dėl lėtinių ligų atliekama didžiuma gydymo intervencijų. Už šių ilgalaikių ligų valdymą atsakingi tiek pacientai, tiek ir jų gydytojai, priešingai, ūmių ligų atveju visa atsakomybė tenka medikams. Lėtinių ligų valdymas gula kasdiene našta ant ligonio pečių, be to yra paūmėjimų ir lėtinių komplikacijų rizika.


Knygoje "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" diabeto pavyzdžiu, gydytojas ir psichologė pasidalija daugiau nei 15 metų bendradarbiavimo ir patirties vaisiais.

Šios knygos pagrindas - autentiška pacientų patirtis. Gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros komandos nariai ras joje specifinių lėtinių ligų gydymui požiūrius.Parašykite atsiliepimą apie "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas, kurią skaitytojams dovanoja A. Lacroix, J.P. Assal. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar A. Lacroix, J.P. Assal su knyga Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Lacroix, J.P. Assal. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" perkama kartu