0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 2.90 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" aprašymas

Dėl lėtinių ligų atliekama didžiuma gydymo intervencijų. Už šių ilgalaikių ligų valdymą atsakingi tiek pacientai, tiek ir jų gydytojai, priešingai, ūmių ligų atveju visa atsakomybė tenka medikams. Lėtinių ligų valdymas gula kasdiene našta ant ligonio pečių, be to yra paūmėjimų ir lėtinių komplikacijų rizika.


Knygoje "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" diabeto pavyzdžiu, gydytojas ir psichologė pasidalija daugiau nei 15 metų bendradarbiavimo ir patirties vaisiais.

Šios knygos pagrindas - autentiška pacientų patirtis. Gydytojai ir kiti sveikatos priežiūros komandos nariai ras joje specifinių lėtinių ligų gydymui požiūrius.Parašykite atsiliepimą apie "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendrosios medicinos praktikos knygos

A. Lacroix, J.P. Assal parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, A. Lacroix, J.P. Assal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pacientų mokymas stebėti ir valdyti ligą. Naujas požiūris į lėtines ligas" perkama kartu