-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Padainuokim abėcėlę (natos)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 0.49 SoldOut

Knygos „Padainuokim abėcėlę (natos)“ aprašymas

Šis naujas, nedidelis nuotaikingų pjesių rinkinys, pritaikytas vokalui ir fortepijonui. Tai 30 savitų pjesių-dainelių, kurių išdėstymo tvarka atitinka abėcėlės raidžių eiliškumą. Pritarimas fortepijonu nėra akompanimentas žodžiams. Plačios dinaminės skalės, nuotaikų kaitos kupinomis, išraiškingomis pjesėmis kompozitorius skatina ugdyti mokinio-atlikėjo improvizacinį pradą. Pjesės labai savarankiškos, o eiliuotas tekstas padeda įkūnyti kiekvienos iš jų muzikinę užduotį.

Kūrinėliai sukurti taip, kad jauniesiems muzikantams būtų patogu juos techniškai atlikti.


Rinkinys skirtas ugdyti mokinio, kaip pianisto ir vokalisto, gebėjimus bei patrauklia forma atskleisti mokinio individualybę.


Žodžiai Violetos Židonytės, muzika Sauliaus Gudo.


Turinys: A; Ą; B; C; Č; D; E; Ė; F; G; H; I; Y; J; K; L; M; N; O; P; R; S; Š; T; U; Ū; V; Z; ŽParašykite atsiliepimą apie „Padainuokim abėcėlę (natos)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dainų knygelės su natomis 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Padainuokim abėcėlę (natos)“, kurį pristato Saulius Gudas, Violeta Židonytė. Siūlome ne tik išsamų „Padainuokim abėcėlę (natos)“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Saulius Gudas, Violeta Židonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Padainuokim abėcėlę (natos)“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Padainuokim abėcėlę (natos)“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Padainuokim abėcėlę (natos)“ perkama kartu