0

Padainuokim abėcėlę (natos)

  • Leidėjas: Kalendorius
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 23x32, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 27
  • ISBN ar kodas: 9789955746447

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Padainuokim abėcėlę (natos)" aprašymas

Šis naujas, nedidelis nuotaikingų pjesių rinkinys, pritaikytas vokalui ir fortepijonui. Tai 30 savitų pjesių-dainelių, kurių išdėstymo tvarka atitinka abėcėlės raidžių eiliškumą. Pritarimas fortepijonu nėra akompanimentas žodžiams. Plačios dinaminės skalės, nuotaikų kaitos kupinomis, išraiškingomis pjesėmis kompozitorius skatina ugdyti mokinio-atlikėjo improvizacinį pradą. Pjesės labai savarankiškos, o eiliuotas tekstas padeda įkūnyti kiekvienos iš jų muzikinę užduotį.

Kūrinėliai sukurti taip, kad jauniesiems muzikantams būtų patogu juos techniškai atlikti.


Rinkinys skirtas ugdyti mokinio, kaip pianisto ir vokalisto, gebėjimus bei patrauklia forma atskleisti mokinio individualybę.


Žodžiai Violetos Židonytės, muzika Sauliaus Gudo.


Turinys: A; Ą; B; C; Č; D; E; Ė; F; G; H; I; Y; J; K; L; M; N; O; P; R; S; Š; T; U; Ū; V; Z; Ž

Parašykite atsiliepimą apie "Padainuokim abėcėlę (natos)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Padainuokim abėcėlę (natos), kurį parašė Violeta Židonytė, Saulius Gudas. Siūlome ne tik išsamų Padainuokim abėcėlę (natos) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Violeta Židonytė, Saulius Gudas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Padainuokim abėcėlę (natos). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Padainuokim abėcėlę (natos) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Padainuokim abėcėlę (natos)" perkama kartu