0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Padangių užkariautojai

Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 4.60 € (39%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Padangių užkariautojai" aprašymas

Skirta 8-11 m.

Visi turėtų gauti progą skristi, ar ne?

Kitokio gyvenimo Šarka neįsivaizduoja – kasdien ji bando išgyventi gatvėje užsiimdama smulkiomis vagystėmis. Bet vieną dieną, ketindama atlikti jai pavestą užduotį pavogti brangenybių dėžutę, mergina atsiduria visai kitokių įvykių sūkuryje. Pati nesuprasdama, kaip tai galėjo nutikti, ji prisideda prie istorinio momento ir savo sumanumu padeda pakilti pirmajam oro balionui.

Šioje anglų rašytojos Emmos Carroll (g. 1970 m.) knygoje, įkvėptoje tikros istorijos ir autorės fantazijos, pasakojama apie brolių prancūzų Mongolfjė sukonstruotą oro balioną ir pirmąjį jo skrydį, kuriame dalyvavo... avis, antis ir gaidys!

Kūrinys žavi ne tik įtraukiančia ir kvapą gniaužiančia istorija – jame subtiliai, bet suprantamai vaikui keliami lyčių ir turtinės nelygybės klausimai, apmąstomas žmogaus unikalumas, sielos tvirtybė ir visa įveikiantis atkaklus troškimas siekti savo svajonių.

Emma Carroll daug metų buvo anglų kalbos mokytoja. Dabar jos vienintelis darbas – knygų rašymas ir tai jos svajonės išsipildymas. Yra apsėsta sniego, turi du šunis Pipą ir Bertie, jie dažniausiai snaudžia šalia, kol Emma rašo knygas.

Vertimas Iš anglų kalbos vertė Rita Bakanienė


  • Autorius: Emma Carroll
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416767

Parašykite atsiliepimą apie "Padangių užkariautojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Padangių užkariautojai", kurį parašė Emma Carroll. Siūlome ne tik išsamų "Padangių užkariautojai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emma Carroll. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Padangių užkariautojai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Padangių užkariautojai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Padangių užkariautojai" perkama kartu