0

Pagaliau pienas

  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955754428

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pagaliau pienas" aprašymas

Talentingasis vaikų ir jaunimo literatūros kūrėjas Neilas Gaimanas pelnė dešimtis garbingų apdovanojimų, tarp jų – „Hugo“ ir „Carnegie Medal“ (už „Kapinių knygą“ – geriausią britų rašytojo metų knygą vaikams), „Newbery Medal“ (už ryškiausią metų įvykį amerikiečių vaikų literatūroje (už „Kapinių knygą“).

Kartais jo kūriniuose tėčiai – išsiblaškę, įnikę į laikraščius užuomaršos. Tačiau šios knygos herojus kitoks. Jis veikia tai, ką veikia tikri tėčiai, – nueina ir nuperka pieno vaikų sausiems pusryčiams.
Aišku, jis nuveikia ir kitų dalykų, be kurių pieno taip paprastai nenupirksi, – pabėga nuo žalių ištižėlių ateivių, eina lenta XVIII amžiaus piratų laive, per plauką išvengia lemties tapti auka ugnikalnio dievui ir, o kaipgi, išgelbėja pasaulį.

„Pagaliau pienas“ – knyga, pateikianti didžiuosius klausimus, kurių vaikai norėtų paklausti savo tėčių.

Kas nutinka, kai atidarai kosminio laivo duris ir įleidi erdvėlaikio kontinuumą?
Ar pikti ateiviai pertvarkys Žemę pagal savo skonį, išraudami visus medžius ir jų vietoje primėtydami pagalvėlių, o Australiją pakeisdami milžiniška pietų lėkšte su Australijos piešiniu?
Ar mes gyvename dabartyje, kaip atrodo mums, ar tolimoje, tolimoje ateityje, kaip tvirtina Profesorius Stegas?

Pradedantiems skaityti ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams skirta knyga „Pagaliau pienas“ gausiai iliustruota tarptautinį pripažinimą ir gausybę apdovanojimų pelniusio dailininko Skottie Youngo piešiniais.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Pagaliau pienas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pagaliau pienas, kurią skaitytojams dovanoja Neil Gaiman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Neil Gaiman su knyga Pagaliau pienas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pagaliau pienas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Neil Gaiman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pagaliau pienas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pagaliau pienas" perkama kartu