0

Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 31,99 €
Kaina knygyne: 46,19 €*
Sutaupote: 14.20 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių

  • Leidėjas: Ex Arte
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 31,25
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • ISBN ar kodas: 9786098010237

2020-11-30 31.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių" aprašymas

Lietuvos kelių panoramoje kaip tylūs pakeleiviai stovi sakraliniai paminklai – kryžiai, stogastulpiai, koplytstulpiai ir koplytėlės. Siekiant parodyti šį unikalų Lietuvos paveldą, ir buvo sukurtas šis fotoalbumas "Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių = Small sacred architecture alongside Lithuanian roads".

Ruošiant šį leidinį buvo persijota daugiau nei tris tūkstančius skirtingų pakelės kryžių fotografijų. Fotografijų autoriai – žymiausi Lietuvos fotomenininkai iš įvairių Lietuvos regionų.
Tekstų autorė – menotyrininkė dr. Skaidrė Urbonienė.

Knyga "Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių = Small sacred architecture alongside Lithuanian roads" skirta plačiam skaitytojų ratui. Šis leidinys – tai pagarbos ženklas tikėjimui, tradicijai ir keliui.

Parašykite atsiliepimą apie "Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Donaldas Andziulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Donaldas Andziulis su knyga Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Donaldas Andziulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pagarba. Smulkioji sakralinė architektūra prie Lietuvos kelių" perkama kartu