⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija

Kaina: 11,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-03 Kamilė

O dieve, kaip mėgstu tą filmą, su Leonardu. negalėjau skaitydama įsivaizduoti , jokio kito Frenko kaip tik jį. knyga labai labai patiko.


2022-08-31 11.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija" aprašymas

Frank Abagnale ir Stan Redding pasakojimas „Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija“ – vieno iš autorių biografija. Frank W. Abagnale – garsiausias ir įžūliausias sukčius pasaulyje, kuris daugybę metų vedžiojo tarptautinę teisėsaugą už nosies, kol galiausiai buvo sučiuptas. Šiandien jis geriausias finansinių nusikaltimų specialistas, bendradarbiaujantis su FTB. Šio išskirtinio žmogaus prisiminimus užrašė Stan Redding.

Istorija apie įžūlų, tačiau žavesio nestokojantį sukčių, buvo ekranizuota. Pagrindinį veikėją vaidino žymus aktorius Leonardo DiCaprio, jo oponentą FTB agentą – Tom Hanks. Režisieriaus Steven Spielberg filmas sulaukė palankių žiūrovų atsiliepimų, gerų kritikų apžvalgų, finansinės sėkmės bei puikiai papildo šią Frank Abagnale ir Stan Redding sukurtą biografiją.

Knygos „Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija“ siužetas primena neblogą trilerį. Kaip ir Frank Abagnale gyvenimas. Šis aferistas prisistatinėjo įvairiais vardais ir sukčiavo ne tik Jungtinėse Amerikos Valstijose bet ir dar dvidešimt šešiose šalyse. Jį vaikėsi gausios teisėsaugos pajėgos. Nesėkmingai, nes Frank Abagnale buvo profesionalus apsimetinėtojas ir pabėgimų organizatorius.

Sukčius savo nusikaltimams gerai pasiruošdavo ir buvo netikėtai gabus. Trumpas aprašymas atskleidžia, kad Frank Abagnale sugebėjo valdyti keleivinį lėktuvą, sėkmingai dirbo gydytoju, teisininku, net dėstė sociologiją universitete. Savo neįtikėtinų sugebėjimų dėka jis įvairiais būdais pagrobė beveik tris milijonus dolerių ir pasprukdavo net iš Europos kalėjimų. Karjerą jis pradėjo šešiolikos ir pirmoji auka buvo jo paties tėvas.

Frank Abagnale ir Stan Redding knyga „Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija“ pasakoja visus šiuos neįtikėtinus nuotykius ir verčia žavėtis Franko asmenybe. Tai jaudinantys prisiminimai apie sukčiavimo metus. Tekstas įtraukiantis, smagus, autoriai aprašė daug linksmų situacijų, į kurias neišvengiamai teko patekti, be to, knygoje neįtikėtinai puikiai perteikta septinto dešimtmečio atmosfera.

Iš anglų kalbos vertė Rima Čeliauskaitė

Sudomino knygos aprašymas? Siūlome paskaityti ir ištrauką bei knygą įsigyti internetu. Galime pasiūlyti ir daugiau biografijų bei kito žanro leidinių, kuriuos pirkti online paprasta ir greita. Kiekvienos knygos puslapyje rasite išsamią informaciją: santrauką, puslapių skaičių, viršelio tipą, leidimo metus, kainą ir t.t. Sekite mūsų akcijas bei išpardavimus ir gerų knygų įsigysite pigiau.


  • Pavadinimas originalo kalba: Catch Me If You Can: The True Story of a Real Fake
  • Autorius: Frank Abagnale Jauni, Stan Redding
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267638

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-01

Filmas man buvo įdomesnis nei knyga. nežinau, gal dėl to jog kaip ir pagrindinius įvykius žinojau.. nesužavėjau pačia knyga.

2021-08-03

O dieve, kaip mėgstu tą filmą, su Leonardu. negalėjau skaitydama įsivaizduoti , jokio kito Frenko kaip tik jį. knyga labai labai patiko.

2021-07-15

nėra turbūt nė vieno kas nematė šito filmo. bet knygą paskaityti bus irgi įdomu.

2021-07-13

Kai skaitai šią knygą, atrodo vikskas taip lengva ir paprasta. Norint apgauti, tereik drądos. Bet Frenkas iš tiesų unikalus žmogėnas

2021-05-18

Vienas mano mėgstamiausių filmų. esu žiūrėjęs daugybę kartų, o dabar galiu pasakyti , jog knyga dar tobulesnė, nors filmo vaizdai, nori nenori išnyra prieš akis.

2021-05-04

Ar gali patikėti, kad knyga paremta tikrais įvykiais? Neįtikėtina, kad iš tiesų egzistavo tokie kaip Abagnale. Kažkuo priminė Volstryto vilko filmą, - puiku!

2021-04-26

Filmas labai geras, o knyga dar geresnė. Įtaigus, lengvai skaitomas tekstas, daug komiškų situacijų, įtampos ir veiksmo.

2021-04-23

Tokia gera! Viskas taip užsukta, kiekvienas planas apmąstytas iki smulkmenų. Pagrindinis veikėjas - nuostabus. Puiki knyga!

2021-04-15

Dinamiškas siužetas, labai įtraukianti istorija. Įvairialypis pagrindinis veikėjas. Sunku patikėti, kad istorija paremta tikrais faktais!

Parašykite atsiliepimą apie "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija", Frank Abagnale Jauni, Stan Redding. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Frank Abagnale Jauni, Stan Redding su knyga "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Frank Abagnale Jauni, Stan Redding. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagauk, jei gali. Nesumeluota geriausio melagio pasaulyje istorija" perkama kartu