TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Pagieža 3 (DVD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.34 SoldOut

Knygos "Pagieža 3 (DVD)" aprašymas

Džeiką, vienintelį likusį gyvą po skerdynių filme „Pagieža 2", kankina kraupios vizijos, dėl kurių jis net patenka į ligoninę. Jo globėja, gydytoja Salivan, pasiryžusi ištirti siaubingus jo pasakojimus. Lankydamasi jo namuose Čikagoje, ji randa dar vieną šeimą, į kurią jau kėsinasi prakeiksmas. Paaiškėja, kad siaubingi Džeiko pasakojimai - tikra tiesa, o amžiams išvaryti nelabąsias dvasias ir išgelbėti jų aukas gali tik paslaptinga japonė... tačiau niekas išties nežino, kokia baigtis laukia jos plano.
Įgarsinimo kalbos: lietuvių, rusų, anglų
Subtitrai: lietuvių, rusų, latvių, estų
Regionai: 2,5


  • Leidėjas: Acme
  • Išleidimo metai: 2009
  • ISBN ar kodas: 4770070866870

Parašykite atsiliepimą apie "Pagieža 3 (DVD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pagieža 3 (DVD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Pagieža 3 (DVD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagieža 3 (DVD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagieža 3 (DVD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagieža 3 (DVD)" perkama kartu