0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2016-01-20 ajajai

plėšikai. vagoj kainuoja 5,50

Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.99 SoldOut
Knygos "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga" aprašymas

Bibliografinė nuoroda atlieka komunikacinę funkciją, padeda atpažinti informacijos išteklius, suprasti ir perduoti bibliografinę informaciją bei toliau ją naudoti. Vienas iš būdų – sudaryti bibliografines nuorodas remiantis Lietuvos standartu LST ISO 690:2010 Informacija ir dokumentavimas. Bibliografinių nuorodų ir informacijos išteklių citavimo gairės.

Mokomojoje knygoje "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai" perteikti pagrindiniai tarptautinio bibliografinių nuorodų standarto teiginiai, jie papildyti įvairių informacijos išteklių rūšių ir formų bibliografinių nuorodų sudarymo pavyzdžiais bei bibliografinių nuorodų elementų išdėstymo schemomis. Skaitytojai susipažins su bendraisiais bibliografinių nuorodų sudarymo reikalavimais ir pagrindiniais elementais, būdingais bet kokiam informacijos ištekliui, susipažins su bibliografinių nuorodų elementų išdėstymo metmenimis bei ras pavyzdžių iš skirtingų išteklių.
š Be to, knygoje nagrinėjami trys citavimo ir bibliografinių nuorodų sąrašo sudarymo būdai bei labiausiai pasaulyje paplitę bibliografinių elementų išdėstymo, citavimo, tekstinių išnašų ir bibliografinių nuorodų sąrašo sudarymo būdai.
Skaitytojas ras svarbesnių leidinyje vartojamų sąvokų apibrėžtis, kitų naudingų žinių, kurių reikia sudarant bibliografinę nuorodą.
Klausimai ir užduotys padės įsigilinti į mokomojoje knygoje "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai" išdėstytą turinį.2016-01-20

plėšikai. vagoj kainuoja 5,50

Parašykite atsiliepimą apie "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga", kurią skaitytojams dovanoja Nijolė Bliūdžiuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nijolė Bliūdžiuvienė su knyga "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Bliūdžiuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagrindinės bibliografinių nuorodų standarto taisyklės ir pavyzdžiai. Mokomoji knyga" perkama kartu