⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pagrindiniai sveikos mitybos principai

Kaina: 6,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pagrindiniai sveikos mitybos principai" aprašymas

Su mityba esame įklimpę į totalią pelkę ir tą pagaliau pajautė visi, bet kaip rasti išeitį? Situacija, kai vyrauja tokia sumaištis, pasinaudoja įvairios Tamsiosios jėgos - mums svetimų religijų skelbėjai, smegenis suka įvairių dietų ir maisto papildų reklamuotojai, aiškindami, kad be jų mes žūsime. Yra tokių, kurie nepripažįsta mėsos, o yra dietologų, tvirtinančių, kad be mėsos negalima ir t.t. Kurių klausyti? Prie kurių prisijungti? Paskutinis mados klyksmas - žaliavalgių judėjimas, jie pataria maistui vartoti tokius produktus, kurių pas mus neįmanoma gauti, o reikia atsivežti iš Rytų, iš mistinės Indijos, be to juos galima užsisakyti tik internetu. Tačiau šiuo metu toliau avokadų ir brokolių jie nepasiekia, o programos vinis yra ghy sviestas. Jei sviestą, kuris virinamas keturias valandas, galima vadinti šviežiu produktu, tai tenka tik stebėtis. Įdomu, kas Indijoje gali sau leisti keturias valandas virinti sviestą, nes ten didelės problemos su kuru, ir be to šalyje, kurioje nenaudojami pieno produktai? Juk tai labai keista.


Pažiūrėkime geriau į savo protėvius ir po savo kojomis. Mes tikrai vėl galime tapti žaliavalgiais, kokiais buvo mūsų protėviai, nes per kiekvieną valgymą žiemos metu 90% sudarė nevirti, švieži produktai. Įsižiūrėkite į patiekalų receptus ir pagalvokite apie tai, ir jūs surasite tikrąjį kelią, kuriuo jums eiti. Tai kelias į nacionalinę mitybą, kurios laikėsi mūsų protėviai tūkstančius metų, net nuo Dainų atsiradimo laikų.

Dainos pasakoja apie tuos laikus, kai Danguje dar nebuvo Mėnulio, kai pas Saulę ėjo pirštis jaunikaičiai. Tai įvyko ne 13 amžiuje kartu su kryžiuočių atkeliavimu! Kiekvienas gali apskaičiuoti laiką, kada Danguje pasirodė Mėnulis, bet, kad apdainuotų tuos laikus tokiais trumpais ketureiliais, iš kurių 2 milijonai išsaugoti, o didesniąją jų dalį sudarė sakralinės Dainos simbolių pavidalu su paslėptomis žiniomis, ir kad būtų pasiektas toks aukštas išmintingumo lygis, iki to laiko turėjo praeiti ilgas laiko tarpas. Archeologiniai kasinėjimai liudija, kad iš tikrųjų mūsų protėviai maitinosi labai sveikai, kad nebuvo nei chroniškų ligų, nei ligonių su kaulų deformacijomis iki pat praeito šimtmečio.Žinoma, patiekalų receptai truputį modernizuoti, bet tai - sveikas maistas ir gardus, o organizmas kartu su juo gauna visko, kas reikalinga organizmo sandarai, ir nieko, kas jį ardytų. Nacionalinį maistą gali valgyti visa šeima, net ir kūdikis, nes vaiko mitybos sąvoka neegzistuoja nė vienoje tautoje. Maistą visai šeimai reikia ruošti taip, kad, pakeitus tų patiekalų konsistenciją, jį galėtų valgyti ir kūdikis. Tokį maistą taip pat galima duoti katei ir šuniui.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984851402

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pagrindiniai sveikos mitybos principai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pagrindiniai sveikos mitybos principai", Ilze Jansone. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ilze Jansone su knyga "Pagrindiniai sveikos mitybos principai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagrindiniai sveikos mitybos principai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ilze Jansone. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagrindiniai sveikos mitybos principai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagrindiniai sveikos mitybos principai" perkama kartu