0

Pirkėjų atsiliepimai

Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)" aprašymas

Galimi minimalūs pažeidimai.

Romanas „Pagundų metai“ – trečioji rašytojos Penny Vincenzi trilogijos „Laiko pinklės“ knyga. Tai paskutinioji trilogijos dalis, pasakojanti apie Litonų šeimos gyvenimą Niujorke, apie jaunąją kartą, jų kovas dėl valdžios, intrigas ir paslaptis.

Bartė Miler – mergaitė, kurią kadaise dar kūdikystėje iš lūšnynų išgelbėjo ir priglaudė Selija Liton, dabar jau įsitvirtino Niujorke ir valdo daugiau nei pusę Litonų leidybos namų. Užklupus nesėkmėms, šeima ima nerimauti, kad Bartė priims verslo sprendimą, kuris jiems visiems bus pražūtingas. Tačiau ar ji taip pasielgtų?

Įvykiams besirutuliojant ima kilti vis didesnė grėsmė, kad išaiškės metų metus slėptos šeimos paslaptys. Selija Liton jas ilgą laiką akylai saugojo, nes suprato, kad iškilusios į viešumą jos sugriautų daugybę gyvenimų. Ji jau kone penkis dešimtmečius yra elito atstovė, gerbiama literatūros pasaulyje ir visuomenėje, tačiau ši padėtis dabar kasdien tampa vis trapesnė.

Skausminga Selijos dukters Adelės praeitis, žiauri tiesa, kurią tenka priimti jos sūnui Kitui ir daugybė tamsių šešėlių pačios Selijos gyvenime - Litonų šeimos tvirtovės pamatai gali įtrūkti.

„Pagundų metai“ yra didinga drama, kuri pagauliai atskleidžia amžiaus dvasią ir toliau pasakoja įtraukiančią Litonų šeimos istoriją.

Šeimos sagų gerbėjai tikrai pamils Litonų šeimą. Trilogijos pirmoji dalis „Ne angelas“ pasakoja apie vyriausią šeimos kartą, Pirmojo pasaulinio karo siaubą ir viską nugalinčią meilę. Čia prasideda ir Selijos Liton – visos trilogijos žvaigždės istorija. Antroji trilogijos dalis „Nepaisant išbandymų“ supažindina su antrąja karta – Selijos ir jos vyro vaikais, jų gyvenimais, o pasakojimas vyksta Antrojo pasaulinio karo laikais. Paskutinė trilogijos dalis „Pagundų metai“ pasakoja apie pasaulį po karo ir didžiausias dėmesys čia skiriamas jauniausiai Litonų šeimos kartai, tačiau Selija išlieka svarbi figūra.

„Autorės veikėjai atrodo itin autentiški ir sukurti taip kruopščiai, kad romaną galima vadinti ir užburiančia socialine dokumentika, ir nuostabia meilės istorija.“

Family Circle

Penny Vincenzi (1939–2018) – britų rašytoja, viena populiariausių Didžiosios Britanijos autorių. Karjerą pradėjo kaip Vogue ir Tatler sekretorė, vėliau dirbo Mados ir grožio skyriaus redaktore įvairiuose leidiniuose. Buvo žurnalo Options redaktoriaus pavaduotoja ir viena iš Cosmopolitan redaktorių. Pirmoji jos knyga buvo išspausdinta 1989 metais, nuo to laiko ji parašė dar šešiolika romanų ir du istorijų rinkinius. Visame pasaulyje parduota per septynis milijonus jos knygų egzempliorių. 

Iš anglų kalbos vertė Monika Šiudeikytė


  • Autorius: Penny Vincenzi
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 960
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090304235

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)", Penny Vincenzi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Penny Vincenzi su knyga "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Penny Vincenzi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pagundų metai (trilogijos "Laiko pinklės" 3-oji knyga)" perkama kartu