0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paikas Funius

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,89 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-04-26

Paikas Funius


2021-06-30 7.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Paikas Funius" aprašymas

– Pažvelk į jį, – Nuobodulys parodė į po antklode gulintį berniuką.
– Matau. Jam baisiai nuobodu.
– Taigi. Atmink: sergantiems vaikams visada, išimtinai visada labai nuobodu. Tada jiems padedu, – Gaišlys Nuobodulys džiugiai patrynė rankas ir ėmė dar smarkiau varyti nuobodulį. Jis labai mėgo padėti.

Ar žinojai, kad šalia gyvena paslaptingi maži padarėliai, kurie labai nori tau padėti? Jie nuolat rūpinasi, kad sumuštiniai kristų sviestu į apačią, užkliudytos vazos sudužtų, o mėgstami žaislai kartais sugestų. Juk žmonėms reikia duoti būtent tai, ko jie tikisi!
Paikas Funius – kaip tik toks padarėlis. Jis irgi labai trokšta būti naudingas. Tik niekaip nesugalvoja, ką galėtų nuveikti.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila


  • Autorius: Jerzy A. Wlazlo
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 88
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415708

2019-04-26

Parašykite atsiliepimą apie "Paikas Funius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Paikas Funius, kurį parašė Jerzy A. Wlazlo. Siūlome ne tik išsamų Paikas Funius aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jerzy A. Wlazlo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Paikas Funius. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Paikas Funius dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paikas Funius" perkama kartu