0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pakalbėkime naktimis

Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pakalbėkime naktimis" aprašymas

Knygos "Pakalbėkime naktimis" autorius pateikia visą galeriją savo gyvenimo epizodų. Atgaivinami susidūrimai su žmonėmis, kurie net to nenorėdami atveria giliai tūnančias savo mintis, išsprūsta užslėpti jų žodžiai, išryškėja tikroji moralė. Knygą galima vertinti kaip autoriaus sielos asmeninį veidrodį, kuriame atsispindi ir jį supančių žmonių požiūriai, ir jų žingsniai per savo gyvenimo lauką. Ar to veidrodžio atspindyje skaitytojas pamatys save?

Autorius nemoralizuoja, nerodo pirštu, tik kartais paklausia: „Ar gera gyventi pagal savo pačių susikurtas taisykles, pagal savo paties įpročius?" Arba: „Ar ilgai tęsis tavo nešvari jaunystė su egoizmo troškuliu?", „Ar tebesi laimingas, pažeminęs kitą, jį pastūmęs arba net pamynęs po kojomis?" Atsakymai turi atsirasti skaitytojo galvoje.

Kiekviename epizode slypi kabliukas pamąstymui apie save ir ryšį su pasauliu, taip pat aštrus smeigtukas, kurio dūris skatina krustelėti ir pažvelgti į savo vidų, į savo elgesį: o kaip aš? O kaip man? O kas toliau? Galbūt padėtų knygoje aprašytas „Žemaitės dėsnis" arba dar gyvo klasiko sentencija apie paskutinį darbą prieš mirtį? Gal pagelbėtų blaivus žinojimas, kodėl meilė nūdien vadinama liga, turinti tarptautinį kodą F63.9?

Sunkūs ir skaudūs dalykai neretai pateikiami su nugludintu humoru, pereinančiu į aštrų, kartais begėdišką sarkazmą. Keliaudamas per knygos "Pakalbėkime naktimis" lapus skaitytojas patiria daug staigių posūkių, lyg pavojų tikroje kelionėje, nes švelnūs ir nudailinti rašiniai mažai bejaudina. Dauguma jais persisotino, bet tobulėjimo vis tiek nematyti. Deja, mes vis dar neprinokome užgriuvusiai laisvei ir demokratijai, tebesame pasiklydę ir žiaurūs, nemylėdami kitų, savęs ir net gyvenimo.Parašykite atsiliepimą apie "Pakalbėkime naktimis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pakalbėkime naktimis", kurią skaitytojams dovanoja Bronius Šablevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Šablevičius su knyga "Pakalbėkime naktimis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pakalbėkime naktimis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Šablevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pakalbėkime naktimis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pakalbėkime naktimis" perkama kartu