0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pakeliui į fondą. PFAF-467

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.47 SoldOut

Knygos "Pakeliui į fondą. PFAF-467" aprašymas

Beveik 40 metų įžymusis Aizekas Azimovas stebino pasaulio skaitytojus savo "Fondo" knygomis, kuriose veiksmas vyksta daugybėje planetų ir tęsiasi tūkstančius metų. Pažymėtina, jog romanas "Pakeliui į fondą" rašytojo užbaigtas prieš pat mirtį 1992-ųjų balandį.
Haris Seldonas, Aizeko Azimovo alter ego, psichoistorijos kūrėjas, gerasis žmonijos genijus, randa būdą, kaip išsaugoti Galaktikos civilizaciją...
"Fondo" epopėja - žymiausia mokslinės fantastikos serija.Parašykite atsiliepimą apie "Pakeliui į fondą. PFAF-467"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pakeliui į fondą. PFAF-467", Aizekas Azimovas (Isaac Asimov). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aizekas Azimovas (Isaac Asimov) su knyga "Pakeliui į fondą. PFAF-467" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pakeliui į fondą. PFAF-467" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aizekas Azimovas (Isaac Asimov). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pakeliui į fondą. PFAF-467" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pakeliui į fondą. PFAF-467" perkama kartu